PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466651}

Baaria

Baarìa
6,8 1 753
oceny
6,8 10 1 1753
Baaria
powrót do forum filmu Baaria

znów zatrudnił do roli głównej Monice Bellucci zapowiada sie kolejny świetny film "Malenia" była wspaniała :]

dYDelf

Monica nie gra w tym filmie roli głównej. Ponoć jedynie epizod. : )
Powołuję się na sierpniowy magazyn Film.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
donkoguto

ogladalam ten film i jest tak jak mówisz Monica gra maly epizod i do tego erotyczny..

ocenił(a) film na 9
donkoguto

donkoguto, z którego roku pochodzi ten magazyn FILM? Można go gdzieś znaleźć na necie w formie pdf?

dYDelf

Nie ma to jak być znawcą filmu i zabierać głos tam gdzie sie za przeproszeniem gówno wie o filmie!

Monica zagrała w tym filmie może 30 sekund kiedy to całowała się (albo raczej była całowana) przez jakiegoś chłoptasia.

Więc darujcie sobie ludzie wypowiedzi o czymś o czym nic nie wiecie...

ocenił(a) film na 5
drzejson

Hejka.
Właśnie oglądałem ten film i jakoś nie mogłem znaleźć tam tej małej scenki z Monica.
Może ktoś podać przybliżony czas, kiedy jest ta scena.

Dzięki

ocenił(a) film na 5
lukas730

Już znalazłem.

lukas730

Ja też znalazłem. Przewijałem z 10 razy i szarpałem ogiera jak oszalały!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj pierwszy post jak brzmi, powtórz sobie go ze 4 razy i może dopiero ruszą Ci jakieś resztki szarych komórek i zobaczysz co napisał... obrońco uciśnionych.

A poza tym proszę Cię o trochę kultury.

Napisałem tego posta ze złości wtedy bo w wielu topicach wypowiada się mnóstwo ludzi, którzy nawet filmu nie widzieli... Tak więc nie widziałem filmu, nie znam sie nie piszę.

dYDelf

pomacała się przez 15 sekund, ale u Tornatore każdy chciałby zagrać chociaż sekunde

actrice

A rzeczona scenka prezentuje się następująco:

http://www.dailymotion.com/video/xfr4hi_monica-bellucci-baaria_sexy

mikrobas

Dzięki mikrobas :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones