Film

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

2013 1 godz. 14 min.
7,6 8 272
oceny
7,6 10 1 8272
1 902
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"id":"662102","linkUrl":"/film/Batman+DCU%3A+Mroczny+rycerz+-+Powr%C3%B3t%2C+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2-2013-662102","alt":"Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/21/02/662102/7517138.2.jpg"}
Po 10 latach nieobecności Batman ponownie zaprowadza porządek w Gotham. Tymczasem władze chcą doprowadzić do jego aresztowania.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2
Fragment Mroczny rycerz w natarciu 0:54

Nadchodzi wybawienie dla Gotham. Mroczny Rycerz oraz jego prawa ręka, młoda i odważna Carrie Kelly - Robin, ostatecznie odzyskują Gotham i rozniecają iskierkę nadziei wśród mieszkańców terroryzowanego przez Mutanty miasta. Gdy Batman ponownie pojawia się na horyzoncie, szukające sensacji media budzą największe zło Azylu Arkham - Jokera! Ten odwieczny wróg człowieka-nietoperza uknuł diaboliczny plan, który może doprowadzić do obłędu Mrocznego Rycerza.

na podstawie
studio
DC Entertainment / Warner Bros. Animation / Warner Premiere
inne tytuły
Batman: Mroczny rycerz - powrót, cz. 2 (tytuł telewizyjny) Polska
Batman: Mroczny rycerz - powrót. Część 2 (tytuł telewizyjny) Polska
Więcej...
"Batman: Mroczny rycerz – Powrót, część 2" wieńczy adaptację klasycznej opowieści autorstwa Franka Millera. Sprawdzona formuła pozostała niezmienna. Twórcy kontynuują ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 80%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Akcja w wesołym miasteczku

  HankMoody ocenił(a) film na 9

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Było kilka animacji o Batmanie,

  Rob_Rock ocenił(a) film na 3

  które były naprawdę niezłe. Szkoda, że ta odsłona do nich nie należy.

 • Końcówka - pogrzeb Batmana

  Perelka89 ocenił(a) film na 8

  Czy ktoś mi powie, kim była ta kobieta stojąca nad grobem Bruce Wayne'a? Superman puścił do niej oko, czyli Ją rozpoznał... a czyj był ten puls serca? To była kuzynka Supermana, czy może Wonder Woman, czy kto ??????

 • Spróbuję znaleźć odpowiedź na twoje pytanie

  • Film dorównuje komiksowi.

   SPIDERMAN777_fw ocenił(a) film na 9

   Batman:Powrót Mrocznego Rycerza film jest na prawdę dobry. Czytałem komiks i byłem zachwycony kreacją Batmana. Postarzały i zmęczony wojną z przestępczością Bruce powraca jeszcze raz aby powstrzymać gang Mutantów. Jestem szczęśliwy, że nie zniszczyli tej magii którą miał komiks. ;-)

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.