PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 391
ocen
6,9 10 1 486391
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący

Wielki Piątek.

ocenił(a) film na 7

Film sam w sobie niezły. Ale myślę, że emitowanie go w Wielki Piątek jest lekkim nieporozumieniem ze strony TV Polsat. Jak myslicie?

ocenił(a) film na 7

A ja fanatyków z spranym mózgiem, wiesz?

użytkownik usunięty
Tortuga033

A ja gburów, którym zdaje się, że są najmądrzejsi.
I sprany mózg to masz ty, gówniarzu.

ocenił(a) film na 7

Nie uważam się za najmądrzejszą.
Może i gówniarz, ale przynajmniej nie mam nasrane tak jak ty. Idź lepiej posłuchaj swoich idoli Natanka i Ojca Dyrektora, to jest coś dla ciebie moherze.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Nasrane to pewnie ty masz. To, że ktoś jest katolikiem na pewno nie znaczy, że ma nasrane we łbie.

Masz rację zaraz pójdę i posłucham swoich idoli. Natanka nie po on nie jest do końca w porządku, ale Ojca Dyrektora posłucham, gdyż przynajmniej dowiem się czegoś pożytecznego, a nie tak jak wy z Polsatów czy TVNów.
Namącili wam w głowach i nic dziwnego, że wszyscy są antyklerykalni.
A ty idź i posłuchaj swoich idoli Solorza albo Waltera, Drzyzgi, Grodzkiej, Palikota i reszty mieszanego towarzystwa przyjaciół błazeństwa.

ocenił(a) film na 7

Ja nie mam nic do katolików. Znam ich wielu, ale oni są normalni, nie są takimi przewrażliwionymi obłąkanymi dewotami chcącymi wszystkich nawracać na ich "jedyną słuszną" wiarę i każdego kto myśli inaczej najchętniej by ukamienowali, tak jak ty. Resztę tego co tam nabazgrałeś, już nie skomentuje bo to co piszesz jest po prostu śmieszne i żałosne i pokazuje tylko że mam rację pisząc że jesteś chory. Dziwie ci się że jeszcze pokazujesz swoją facjatę przy wypisywaniu takiej mielizny, wstydził byś się...

użytkownik usunięty
Tortuga033

Dobra mam was, gdzieś. Chciałem was nawrócić, ale jak nie to nie. Nic na siłę, każdy ma wolną wolę i krótko mówiąc robi co chce.
Wasz wybór.

ocenił(a) film na 7

Haha...nie, no ty sobie musisz robić jaja nie wierze że to wszystko na poważnie piszesz

użytkownik usunięty
Tortuga033

Poważnie, albo niepoważnie...

użytkownik usunięty
Oriflamme

Debile to jesteście wy. Ciemnota ślepa na wszystko co was otacza poza tyn głupim światem.

ocenił(a) film na 7

Nie muszę mieć pozwolenia żeby się odzywać, to nie jest jakaś Białoruś.

użytkownik usunięty
Tortuga033

No niby nie, ale wiesz no nikt za bardzo o nic cię się nie pytał więc jak nie znasz od korzeni wszystkich stron konfliktu, to nie wcinaj się. Szczególnie, że masz rację tylko w 50% swojej wypowiedzi. Domyśl się jakie to części/.
POZDRO...

ocenił(a) film na 8

O to chodzi, że my ten świat badamy, a wy co? Gówno o nim wiecie, jakieś kreacjonistyczne farmazony tylko podajecie, co w sobie krzty faktów nie mają.

użytkownik usunięty
Oriflamme

To jak żeś taki mądry, i taki zafascynowany światem, to pewnie wiesz, że już niedługo się nim pocieszysz, bo w 2012 będzie koniec świata... Ciekawe czy w to wierzysz? Bo ja nie bardzo.

ocenił(a) film na 8

Po kiego grzyba mi tu wylatujesz z jakimś 2012? O.O Co to ma wspólnego z nauką trepie?

użytkownik usunięty
Oriflamme

TREPIE... Co za literatura. Pogratulować. No co taki z ciebie naukowiec i nie wiesz o WIELKIM KOŃCU ŚWIATA 2012? eee. Jak chcesz więcej informacji o tym to polecam te adresy:
- http://koniec-swiata2012.com.pl/
- http://www.przepowiednia.net/
- http://niewiarygodne.pl/query,koniec%2B%B6wiata,szukaj.html?smgajticaid=6e48a
- http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata

Masz tutaj tak z grubsza, możesz sobie poszukać więcej jak chcesz

ocenił(a) film na 8

I to ma być jakiś śmieszny dowód na koniec świata? Kalendarz Majów? Jakieś żenujące Pismo Święte? Proroctwo Oriona? Nibiru? Brednie bez dowodów i tyle.

użytkownik usunięty
Oriflamme

Kalendarz Majów, jest jakimś dowodem, ale nie najmocniejszym. Proroctwo oriona - raczej nie. Nibiru - Na pewno nie, ale Pismo Św. na pewno tak. Nie określa ono dokładnie daty końca świata, jednak jasno i wyraźnie podkreśla, że on nastąpi, tym się różni od innych bredni, że nie pokazuje jasno tylko wiele trzeba się domyślać i odczytywać symbole.

ocenił(a) film na 8

Jakim niby dowodem? Koran też pisze o końcu świata, tak samo jak o końcu świata pisze w sagach nordyckich. Jakoś jednak to się nie spełnia i się nie spełni. To wy macie tak nasrane we łbie, żeby dążyć do końca świata....

użytkownik usunięty
Oriflamme

Widzę, że ty wypowiadasz się w kwestiach, o, których nie masz zielonego pojęcia. Skoro w ogóle nie interesujesz się katolicyzmem to skąd nas tak dobrze znasz. Skąd wiesz co myślimy, co robimy, do czego dążymy, o co nam chodzi itp. Skąd skoro nie masz o czymś zielonego pojecia to siedź cicho a nie skoml tutaj.

ocenił(a) film na 8

O tym waszym końcu świata to już się dużo nasłuchałem. Poza tym ciągle uczęszczam na różne posrane akcje katolickie. Jedyny koniec świata jakiego możecie doczekać to spluwa przy waszej skroni.

użytkownik usunięty
Oriflamme

To po kiego grzyba uczęszczasz na akcje katolickie i słuchasz o tym naszym końcu świata. Weź. Jak Ci się nie podoba katolicyzm to zabieraj się i spadaj a nie zatruwaj tej religii swoją marną obecnością. I masz rację koniec świata dla każdego następuje przy jego śmierci, ty nie jesteś wyjątkiem.

ocenił(a) film na 8

Po to, by poznać wasz debilizm od środka.

użytkownik usunięty
Oriflamme

To schowaj się z tym SWOIM debilizmem. Powiem, ci, że ty se nie ryzykuj, se nie ryzykuj...

użytkownik usunięty

h

ocenił(a) film na 8

Mówi to ten, co nie podaje żadnych argumentów, wysyła żenujące obrazki, którymi tyłek sobie mogę podetrzeć i w sumie to nie ma nawet styczności z Biblią.

użytkownik usunięty
Oriflamme

Tak właśnie mówi to ta osoba, z tym, że:
jeśli te obrazki są dla ciebie żenujące to jesteś beznadziejny
No jeżeli możesz się podcierać przez monitor to gratulacje pomysłu, możesz zaoszczędzić na papierze toaletowym,
Co do styczności z biblią to już całkiem, się rąbnąłeś Wyobraź sobie, że bardzo często i bardzo wiele razy mam styczność z biblią, niestety mówi zarzuca mi to ktoś kto na 100% w życiu nie miał jej w ręce, weź mnie nie rozśmieszaj człowieczku...

ocenił(a) film na 8

Tak, zdjęcia z Twoim ciotowatym bogiem nie robią na mnie większego wrażenia.

Mówi Ci to ktoś, kto chodzi na dwa kursy biblijne, w tym regularnie odwiedza seminarium ; )

użytkownik usunięty
Oriflamme

Idź ty marionetko szatana. Schowaj się cioto. Dostaniesz kiedyś pożądanie w dupe to może wtedy zobaczysz kim jest Bóg, pajacu.

Uważaj, bo teraz powiedział ciota o Panu tego świata, żeby Ci ten durny język nie usechł.
Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy (jak to się mówi.)
I kiedyś ćpunie przypomni ci te słowa.

Kto nie jest z Bogiem, jest przeciwko Bogu, a kto jest przeciwko bogu jest marionetką szatana, który już się tobą interesuje.
Taka jest prawda i powiem szczerze, żal mi Cię.
Bóg i Szatan Cię obserwują i walczą o Ciebie, jednak na razie zdecydowaną przewagę nad tobą ma szatan.

I takiego durnia bez mózgu to ma w ręce bez żadnego wysiłku.

ocenił(a) film na 8

Hehe, jaaasne : D
Takie bajki koślawe to zostaw dla siebie i sobie podobnym bezmózgów, ale nie dla ludzi inteligentnych ;) Idź się modlić do Rydzyka i do Natanka.
Ten Twój Bóg to wiesz co może mi dobrze zrobić ; )

użytkownik usunięty
Oriflamme

Bajki powiadasz głupcze?
To se przeczytaj o męczeństwie i śmierci wielu setek tysięcy chrześcijan pomordowanych jeszcze za czasów cesarstwa rzymskiego. Kiedy to na koloseum i tym podobnych arenach oddawali oni życie za Boga i za głupców takich jak Wy frajerzy z Białowieży.
I pomyśl se teraz (rusz tym łbem)
czy za takie jak ty to nazywasz ,,Bajki"setki tysięcy a teraz i miliony chrześcijan oddawałoby życie. No chyba, ktoś kto jest przy zdrowych zmysłach nie będzie oddawał życia za bajki?
Musieli mieć jakiś powód...D

ocenił(a) film na 8

Mieli powód - nasranie we łbie.
Za islam muzułmanie też oddawali życie, za zaratusztrianizm też, za pogaństwo też i za hinduizm też. Za każdą religię ludzie oddawali życie. Przerażający fakt, co nie?

użytkownik usunięty
Oriflamme

Sam masz nasrane we łbie. Weź się stul bo za takie odzywki to kiedyś dostaniesz po ryju i się skończy.

ocenił(a) film na 8

No to dawaj patałachu, co tylko by pewnie robił loda księdzu jako ministrant ; )

użytkownik usunięty
Oriflamme

Nie byłem w ministrancie, a ty jesteś matołem do potęgi 3. Na to mam już wystarczającą liczbę dowodów. Brak kultury to twoje podstawowe cechy. Jesteś za niski jak na mój poziom. Kiedyś za to będziesz płacił a ja się będę śmiał. Robaczku. Marny pyle.

ocenił(a) film na 8

Dawaj jeszcze tępaku!
Uwielbiam was wkurzać i patrzeć jak cudownie się trzymacie miłości do wroga, zasady nieoddawania, niewypowiadania złych słów przeciw swoim braciom ; )
Dawaj jeszcze, bądź jeszcze większym hipokrytą!

użytkownik usunięty
Oriflamme

Szkoda mi czasu nawet obrażać i obrzucać takimi obelgami, takiego idiotę jak TY.
Po prostu szkoda mi na Ciebie czasu, szczególnie jeśli widzę co prezentujesz swoją postawą (a prezentujesz niewiele, właściwie nic oprócz swojej potęgi nauki)!

ocenił(a) film na 8

Przynajmniej wiem, że nie gadam z katolikiem, tylko kimś, kto udaje że nim jest i kto nie potrafi się ani trochę trzymać zasad danych przez Nauczyciela...

użytkownik usunięty
Oriflamme

Tu niestety też nie trafiłeś kolego. Wiedz, że gadasz z katolikiem.
Co do zasad to ty się ich lepiej trzymaj.

ocenił(a) film na 8

Ja się trzymam lepiej wykładni Jezusa niż niejeden katolik, co też widać po Tobie...

użytkownik usunięty
Oriflamme

Jasne. Jak ty się trzymasz nauki Jezusa to ja jestem św.
Nie rozśmieszaj mnie, od kiedy ty taki katolik jesteś, że się tak nauk Jezusa trzymasz?

ocenił(a) film na 8

Zacznijmy od tego, że Jezus nie był katolikiem, tylko Żydem. Po drugie - jego nauk może trzymać się każdy, a nie tylko wierzący. Tyczy się to każdej filozofii...

ocenił(a) film na 10
Oriflamme

Zgadzam się odnośnie trzymania się nauk Jezusa. Ale On BYŁ katolikiem! Założyciel wiary katolickiej MUSIAŁ być katolikiem. Przecież gdyby był ŻYDEM to by go ŻYDZI nie ukrzyżowali! Żyd nie jest TYLKO narodowością, ale głównie wiarą. A Jezus był katolikiem. Tak jakbyś powiedział: Abraham nie był żydem, bo w tedy żydów nie było. Ale Abraham "stworzył" żydów. A przynajmniej według wierzeń jest ojcem narodu żydowskiego.

Tyle z definicji. Moim zdaniem żyd, katolik, muzułmanin, poganin, buddysta, ateista to jedno i to samo. Więc: Jezus nie tylko BYŁ żydem. Był też poganinem, muzułmaninem, buddystą i ateistą :P. To tylko moje zdanie, wytłumaczenie go zajęłoby sporo czasu. Jezus pewnie wytłumaczyłby to tak: To wszystko ludzie.

ocenił(a) film na 7
andrzej_goscicki

Jezus był chrześcijaninem żydowskiego pochodzenia, o !

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Jak już chcesz szufladkować, to żydem mesjanistycznym ; )

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Jezus był żydem, każdy jego uczeń był żydem i został do tegoż narodu posłany.
To, że go ukrzyżowali nie znaczy, że nie był żydem. Ukrzyżowano go, bo głosił nauki niezgodne z nauczaniem starszych (np kazał wierzyć w siebie jako syna Boga). Poczynił też znaczne zmiany w prawie, które przykazał Mojżesz, lecz Jezus nadal był żydem.

Wytłumaczył też Dekalog, lecz nie wniósł do niego żadnych zmian, w przeciwieństwie do Kościoła katolickiego, który poważył się zmienić prawo nadane przez samego Boga.

To wszystko ludzie, ale do zbawienia wiedzie tylko JEDNA ścieżka. I nie jest nią droga katolicyzmu, buddyzmu, czy ateizmu. Sorry.

ocenił(a) film na 10
Oriflamme

"Poczynił też znaczne zmiany w prawie, które przykazał Mojżesz,"???

W późniejszy poście napisałeś, że w ogóle tych praw nie zmienił...

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Tak, tutaj mój błąd. Jezus zmienił prawo w jednym punkcie - zamiast "oko za oko" wprowadził zasadę policzka.

użytkownik usunięty
Oriflamme

Żałosny nobie, Jezus BYŁ katolikiem, i zacznijmy od tego, że w podstawowych kwestiach nie masz żadnej wiedzy, więc daruj sobie kolejne wywody filozoficzne na temat nauki Jezusa i katolicyzmu.
Przecież Jezus założył wiarę katolicką, więc jak nie mógł być katolikiem? Zastanów się najpierw co piszesz...

ocenił(a) film na 10

No błagam cię, trochę się uspokój. Po co marnować nerwy i palce, na takiego ignoranta? "Ignoranta to człowiek ,który nie ma pełnej wiedzy na pewien temat, przez co stanowi zagrożenie dla siebie i innych", jest to definicja, którą mój przyjaciel szkolny katecheta, podał swoim uczniom. To jasne że Oriflamme nie ma pełnej wiedzy na temat religii, jeżeli uważa ją za bzdurną i obłudną.

ocenił(a) film na 8
andrzej_goscicki

Ach, kocham takie wspaniałe wisienki. "Jest ignorantem jeśli tego nie lubi". No bo przecież jak można nie wierzyć w gadające węże, magiczne jabłka, zmartwychwstania, krucjaty, ochronę pedofilii, lub życie faceta we wnętrzu wielkiej ryby... Przecież to takie oczywiste!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones