Control

2007 2 godz. 1 min.
7,7 41 868
ocen
7,7 10 41868
21 766
chce zobaczyć
7,2 9
ocen krytyków
{"rate":7.22222,"count":9}
{"type":"film","id":211364,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Control-2007-211364/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Control
  • nyggy ocenił(a) ten film na: 8

Film dobry, choć hermetyczny. Głównie dla fanów "Joy Division" lub osób zainteresowanych postacią Curtisa. Resztę raczej odrzuci a szkoda bo to naprawdę kawał dobrego kina.

• wikuus ocenił(a) ten film na: 9

nyggy Otóż jesteś w błędzie, oglądając ten film nie interesowałam się wcześniej zespołem albo samym Curtisem, a bardzo przypadł mi do gustu :)

• nyggy ocenił(a) ten film na: 8

wikuus W tym wypadku lubię się mylić. :)

• gollas ocenił(a) ten film na: 10

nyggy Świetny, wychowałem się na ich muzyce!

• music_child ocenił(a) ten film na: 9

wikuus Jestem tego samego zdania ;) Film leciał ostatnio na Ale Kino czy coś w tym guście, trafiłam na niego całkiem przypadkowo, skacząc po kanałach. Spodobał mi się, polecam ;D

• wikuus Ja się zgodzę również. Słyszałam utwory Joy Division, ale nigdy nie byłam ich fanką. Bardziej podpadał mi New Order (potrafię do zdarcia taśmy słuchać True Faith). Niemniej, film nie był dla mnie niejasny ani w jakis sposób hermetyczny. Oddawał klimat tej muzyki.

• nagyatsu ocenił(a) ten film na: 9

wikuus U mnie tak samo! :D
    Po obejrzeniu filmu wpadłem w sidła Joy Division, którego wcześniej nie znałem. Do dzisiaj i na zawsze chyba w TOP 5 będzie :)

• wikuus Dobrze piszesz! Ja jestem fanem, ale film wciąga tak, że "normalnego" widza też zainteresuje

• Kropelka_3 ocenił(a) ten film na: 8

nyggy ja również nie miałam pojęcia o Joy Division, ale kiedy obejrzałam film, byłam zachwycona :D

• MelanieJoyce ocenił(a) ten film na: 8

Kropelka_3 to podobnie jak jak, słyszałam conieco, ale jakoś mnie nie pochłonęło, a od obejrzenia jestem zafascynowana tym zespołem

• Letrin ocenił(a) ten film na: 9

MelanieJoyce Mam podobnie :) Ale jestem świeżo po seansie, zobaczymy jak długo to potrwa:D

• czlowiek_z_proszku ocenił(a) ten film na: 9

Letrin oglądałem co najmniej 5 razy a dzisiaj będzie w kinie w moim mieście, od 2 lat film budzi u mnie nieprzerwanie same dobre emocje, czuję że nigdy mi się nie znudzi :d

• LosMartitos ocenił(a) ten film na: 8

nyggy Nie znalam grupy Joy Division, nie mialam pojecia o Curtisie...film jest swietny i dzieki niemu ZAKOCHALAM sie w ich muzyce!!!

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

nyggy Znałam grupę Joy Division tylko ze słyszenia. Nie kojarzyłam żadnej ich piosenki. Mimo wszystko, jest to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam. I poznałam dzięki niemu nowy, bardzo fajny zespół.

• Hela92 ocenił(a) ten film na: 8

nyggy Gdyby się dało zlajkowałabym ten post :D

• nyggy Ja przyłączam się do kilku opinii powyżej. Do momentu obejrzenia filmu nazwa "Joy Division" tylko obijała mi się o uszy... Po filmie uwielbiłam ich muzykę :)