PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582678}

Człowiek znikąd

A-jeo-ssi
7,6 9 608
ocen
7,6 10 1 9608
7,5 4
oceny krytyków
Człowiek znikąd
powrót do forum filmu Człowiek znikąd

Przypomina Leona

ocenił(a) film na 9

Możliwe, że motyw z zabójcą i dziewczynką został zaczerpnięty z Leona Luca Bessona, ale
mamy tutaj dużo bardziej rozbudowaną fabułę. Początkowo główny bohater przypomina
śmiesznego bohatera z japońskiej kreskówki, ale z czasem zaczyna nabierać
wiarygodności. Nie przypominam sobie bym wcześniej oglądał jakieś dobre kino z Korei
Południowej, ale ten film zdecydowanie do takiego należy. Bez zastanowienia poleca i daję
9/10!

P.S.
Nie wiem czy też mieliście takie wrażenie, ale główny bohater (Bin Won) miejscami przypomina mi Keanu Reeves.

ocenił(a) film na 9
marcinprv

Co do porównania z Leonem - ja tego nie zauważyłem w trakcie filmu, jedynie kwiatek na oknie mi przywołał takie delikatne skojarzenie. Moim zdaniem film był podobny bardziej do The Drive.

ocenił(a) film na 8
Matrixiu

+1 ;)

ocenił(a) film na 9
marcinprv

podczas oglądania zastanawiałam się," skądś znam tego aktora".. ale dokładnie przejrzałam jego filmografie i okazało się, że to był pierwszy film jaki z nim zobaczyłam! po przeczytaniu komentarza stwierdziłam, że faktycznie czasem przypomina Keanu! i to bardzo! stąd moje myśli, że już go gdzieś widziałam!

ocenił(a) film na 8
marcinprv

Równie dobre filmy z Korei z gatunku dramat/thriller/akcja co ten są te:
Oldboy 2003, Zagadka zbrodni 2003, Słodko-gorzkie życie 2005, The Chaser 2008, Ujrzałem diabła 2010

marcinprv

Nawet wg mnie lepszy od Leona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones