PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582678}

Człowiek znikąd

A-jeo-ssi
7,6 9 634
oceny
7,6 10 1 9634
7,5 4
oceny krytyków
Człowiek znikąd
powrót do forum filmu Człowiek znikąd

Rewelacja! 

ocenił(a) film na 9

Ten film ma to "coś", prosta historia przedstawiona w mistrzowski sposób, świetna gra aktorska, niesamowity klimat, zdjęcia, sceny akcji, wszystko. Mnóstwo smaczków (pomalowany paznokieć, końcowa scena z szybą, słoik pod koniec...). Gorąco polecam, jeden z najlepszych filmów jakie widziałam. Jeśli ktoś zna podobne filmy (nie chodzi mi o tematykę, tylko wyżej wymienione zalety), nietuzinkowe, proszę pisać!

ocenił(a) film na 9
corialote

Na mnie również ten film zrobił niemałe wrażenie, myślę że wiem czego szukasz więc polecam ci obejrzenie "Odldboy", "Zagadka zbrodni" i "Dobry, zły i zakręcony".

ocenił(a) film na 9
koo_2

Dzięki :) "Oldboy" i "Dobry, zły i zakręcony" miałam już na liście, ale "Zagadki zbrodni" nie, na pewno obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
corialote

Zdecydowanie coś innego niż serwuje nam przeważnie Hollywood, plusik dla filmu za swoją odmienność. Podoba mi się podejście do brutalności w tym wydaniu, odważna, ale nie przegięta, sceny akcji miodne, praca kamery fajna, tylko chyba dialogi nie do końca ujmowały, choć główny bohater miał potencjał... Cóż, nie można mieć wszystkiego, no i zakończenie tandetne troszeczkę.

izzard

Hmm.. No nie powiedziałbym, że tandetne. Moim zdaniem bardzo sprawiedliwe. SPOILER:[Bo jak by to wyglądało gdyby go zabili (jeśli o to chodzi). Tutaj głównie chodziło, żeby ratować dziecko. Za bardzo tragicznie. Gdyby zaś policja puściła go jak i dziewczynkę to by znów za bardzo przypominało amerykańską papkę]. KONIEC SPOILERA. Kino Azjatyckie ma to do siebie, że ich produkcje mają świetnie przemyślany finał. Tak naprawdę widz nie może przewidzieć zakończenia i to mnie cieszy.

ocenił(a) film na 8
Brum_Brum_

[SPOILER>>>>>>>>>>>>>] To, że uratuje dziewczynkę to chyba łatwe do przewidzenia... Fajny był ten twist z gałkami ocznymi, ale ja głównie piję tutaj do samej ostatniej sceny, zakończenie w uścisku, hm...

ocenił(a) film na 9
corialote

Zgadzam się w zupełności. Film na prawdę mnie zaskoczył, główny bohater to bardzo ciekawa kreacja. Jak na film akcji więcej wymagać nie mogę, a ciężko o filmy na tym poziomie w tym gatunku. Brawo!

ocenił(a) film na 8
corialote

Oldboy 2003, Zagadka zbrodni 2003, The Chaser 2008, Ujrzałem diabła 2010

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones