PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385448}

Czego się nie robi z miłości

What I Did for Love
5,0 297
ocen
5,0 10 1 297
Czego się nie robi z miłości
powrót do forum filmu Czego się nie robi z miłości

Taki łatwy i prosty film, a zakończenie tak infantylne, sztuczne i naciągane że się śmiać chce.

ocenił(a) film na 8
Bestia

A mnie się podobał.Daję 8/10.

ocenił(a) film na 1
lucyna63

o boże.. jak temu można dać powyżej 5 a co dopiero 8 !
własnie konczy sie ten film, leci na tvp1 jakoś wytrwałam do konca, ale jednym słowem- dno, najgorszy film jaki w tym miesiącu widziałam hahah strasznie banalny i sztuczny. 2/10

ocenił(a) film na 8
maalwii_xd

Każdy ma swoje zdanie.Mi się ten film podobał i będę obstawała przy swoim.Jak nie lubisz takich filmów to po co oglądasz?
Ja bym zajeła cię czymś innym.

ocenił(a) film na 1
lucyna63

oglądałam bo właśnie chciałam sie przekonać co to za film, nie rozumiesz? to chyba dobrze ze do konca obejrzałam a nie spławiłam go po 5min. pozatym w tv nie było nic ciekawego wiec postanowiłam ze obejrze ten i bardzo nisko go oceniam, jesli ktoś lubi tak głupie i banalne filmy to niech sobie ogląda, ja np juz nie mam zamiaru nigdy po raz kolejny uczynić tego zaszczytu ;))

ocenił(a) film na 3
Bestia

potwornie nudny, narzeczony bohaterki nie wiadomo skąd wzięty, eh... 3/10

ocenił(a) film na 8
marysienia

A czy zawsze musi grać jakiś znany aktor,żeby film był ciekawy.Czasami trzeba dać szansę tym mniej znanym aktorom.

ocenił(a) film na 3
lucyna63

oczywiście, że trzeba dać szans, jestem jak najbardziej za tym. Ale chodzi o to, że ten film generalnie był NUDNY

ocenił(a) film na 8
marysienia

Skora tak twierdzisz.

ocenił(a) film na 7
Bestia

a mi sie podobal,przyjemnie sie oglądalo ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones