PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114324}
5,7 2 021
ocen
5,7 10 1 2021
Dead Fish
powrót do forum filmu Dead Fish

Pozory mylą

ocenił(a) film na 3

Miało to być skrzyżowanie ?Leona Zawodowca? i ?Trainspotting?, a było jakieś badziewie. Obsadzenie w filmie Garrego Oldmana nie czyni z filmu ?Leona Zawodowca?, a Roberta Carlylea ?Trainspottingu?. Była to raczej jakaś nędzna popłuczyna ?Przekrętu?, który nawiasem mówiąc mi się nie bardzo podobał.

ocenił(a) film na 3
2222

Oj, bluźnisz na Przekręt. Stawianie tych filmów na jednym poziomie to profanacja dzieła Guy`a Ritchiego :P

ocenił(a) film na 3
yazz_aka_maish

Napisałem że to była nędzna popłuczyna Przekretu, bo film był raczej w podobnym klimacie i z porównaniami na klimacie bym poprzestał. Jednak Przekręt mi się nie podobał, był chaotyczny i jakiś nijaki taki (jak dla mnie)

ocenił(a) film na 7
2222

To był uporządkowany chaos i nie był nijaki był świetny (Przekręt)
Co do Dead Fish to spodziewałem się czegoś więcej. Ale zły film nie był. Dla mnie 7/10.

ocenił(a) film na 1
Luki

No rzeczywiście, zły to on nie był, bo był tragiczny. Zupełnie nie pojmuję, po co się kręci takie coś. A zestawianie go na jakimkolwiek bądź poziomie z "Przekrętem" to jak porównywanie Tadeusza Drozdy z Grahamem Chapmanem. Przykro mi, nie da się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones