PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177416}

Dhoom

6,8 2 576
ocen
6,8 10 1 2576
Dhoom
powrót do forum filmu Dhoom

podchodziłem do niego sceptycznie i dobrze. film zaskakuje już od samego początku. na kiego im te piosenki co chwila (o ile dobrze pamiętam w ciągu filmu jest ich chyba 5-6, co zajmuje ponad 20 minut). po 2 zacząłem przewijać, bo nie dałem rady. a jeśli chodzi o fabułę, to nie wiem skąd oni mieli takie nędzne pomysły. a poza tym mają bardzo bujną wyobraźnię. im dalej w las, tym film jest coraz głupszy. ehh...koniec z indyjskim kinem akcji.

ocenił(a) film na 10
kinoman_4

Kino Bollywood jest kinem bardzo specyficznym. I piosenki muszą być, bo to jeden ze znaków rozpoznawczych. Jeśli nie lubisz bollywoodzkiego stylu, żaden ich film Ci się nie spodoba. Niezależnie od tego, czy będzie to kino akcji, czy nie. Trudno. Mnie się podobał.
Czemu pomysły nędzne??? Troszkę skopiowane, ale żeby zaraz nędzne?

kinoman_4

Piosenki są niezbędnym elementem nurtu bollywoodzkiego, i jak ktoś ich nie lubi to nie ma sensu w ogóle zabierać się do oglądania tych filmów. Dla mnie są jednym z najfajniejszych momentów tych filmów i po prostu je uwielbiam. (Na Cyfrze + pr 98 A7 Indian pop przez 24h)Dhoom jest całkiem udanym remakiem francuskiego filmu Taxi, może to nie jest zbyt ambitne kino, ale i pierwowzór do takich się nie zaliczał. Czysta rozrywka, przyjemna do oglądania i słuchania. Jedyny zarzut jaki mam do tego filmu to końcowa scena jest zbyt serio w stosunku do tonacji całego filmu. Chciałabym aby więcej filmów bollywoodzkim było dostępnych w Polsce, bo na razie było ich tylko kilka. A Dhoom oglądałam na RTLII z niemieckim dubbingiem (na szczęście piosenki były z napisami).

withnailandI

wiec... zacze od swojej opinii, bo niskiej iteligencji zalozyciela nie skometuje... shikidum byla swietna... a pioseki to ajfajniejsza czesc filmu... pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones