PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
2016
7,3 202 tys. ocen
7,3 10 1 202083
6,6 74 krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Czy tylko mi Dormammu przypominał z wyglądu Thanos'a? Jak go zobaczyłem Thanos był moim pierwszym skojarzeniem. Po seansie dowiedziałem się, że w komiksach są to dwie różne postacie, ale podczas filmu, byłem święcie przekonany, że to jego taka nowa ksywka.

ocenił(a) film na 8
Schrodingers_cat

Przecież Dormammu to była wielka głowa, nawet nie bo same kolorowe oczy i usta, gdzie Ty widziales umięśnionego kolesia ze złotą koroną?

Himiteshu

Warto dodać, że w kreskówkach i komiksach przybierał rozmiary ludzkie i miał płonącą głowę, jak Ghost Rider.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Wiem, znam go z gry Marvel vs Capcom 3

Himiteshu

Wiem, że wiesz.

Himiteshu

Co ma piernik do wiatraka? To, że widzieliśmy go jako głowę nie wyklucza, że jest humanoidem, teoretycznie mógł dzięki czemuśtam w ten sposób się pokazywać. Jakbyś się lepiej przyjrzał to nieraz jak był pokazywany zarys jego twarzy to było dużo fioletu, co mi się z Thanosem kojarzyło.

ocenił(a) film na 9
Schrodingers_cat

przecież to było motion capture by Cumberbatch ale podobno jak się coś bardzo chce zobaczyć to się to zobaczy.

ocenił(a) film na 10
Schrodingers_cat

Nie tylko ty. Ja też początkowo myślałem, że to Thanos