PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36365}

Duża ryba

Big Fish
7,6 103 335
ocen
7,6 10 1 103335
7,1 27
ocen krytyków
Duża ryba
powrót do forum filmu Duża ryba

Za każdym razem jak oglądam ten film odkrywam coś nowego...

ocenił(a) film na 9
danielx89

co na przykład? :)
spodobał mi się ten film, ale nie wiem, co tam jest do odkrywania jeszcze...

ocenił(a) film na 9
krissuu

Długo by pisać. Jeżeli nie widzisz nic więcej w tym filmie to ja Ci tego nie naświetle.

ocenił(a) film na 9
danielx89

oooj, widzę, widzę :D
nie chciałem, żeby to zabrzmiało arogancko, wybacz...

ocenił(a) film na 9
krissuu

Spox ;)

ocenił(a) film na 10
danielx89

zgodzę się. film jest jedyny w swoim rodzaju. odrobinę dziwny i momentami ciężki do zrozumienia, ale.. magiczny:)

ocenił(a) film na 9
Angel_43

Pozwolił mi chociaż przez krótką chwilę wrócić do świata z czasów dzieciństwa, w którym bezwarunkowo dawało się wiarę takim bajkowym opowieściom. Zostałem porwany przez świat fantasy i dobrze mi z tym :)
PS: Niestety w dzisiejszych czasach większość dorosłych ludzi może dać się porwać takiej "alternatywnej rzeczywistości" tylko po spożyciu odpowiedniej ilości środków odurzających lub alkoholu. Smutne to, jak bardzo "dorosłe" życie gasi w nas tę iskierkę niesamowitości i magii ...

ocenił(a) film na 10
OmniModo

Nie, niekoniecznie chodzi tu o dzieciństwo. Wiele odwołań jest do świata codziennego, egzystencji przeciętnego ziemianina. Należy tu to odkryć nie będę zdradzał więcej bo Ci, którzy mogą stworzyć sobie obraz niewidzialnego potrafią to dojrzeć. Przykład głównego bohatera gdzie ma obrać prostą ścieżkę z opcją drogi nie uczęszczanej przez innych jest wymowny. Resztę pozostawiam do interpretacji i czekam na wasze sugestię. Moja to taka, że nie jest to powrót do czasów dzieciństwa tylko to powrót w głąb siebie i czas na wielkie przebudzenie.

majkmajkowski

TAK !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones