PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36365}

Duża ryba

Big Fish
7,6 103 363
oceny
7,6 10 1 103363
7,2 28
ocen krytyków
Duża ryba
powrót do forum filmu Duża ryba

tak przeglądam to forum i zastanawia mnie jedno - czemu ludzie nie myślą? o co mi chodzi? otóż widzę kilkanascie tematow - zatytułowanych - "piekny film", "cudowny film" "fajny film" "piekne" "cudne" czemu to ma sluzyc? wiekszosc z tych tematow konczy się na wpisie autora. nie mozecie po prostu dopisac waszej opinii na temat filmu do tematu zalozonego przez inna osobę? wystarczy też dodac komentarz pod oceną filmu. ludzie nie zaśmiecajcie internetu.... chociaz w pewien sposób to teraz robię, ale nie mam czasu pisac tego każdemu z osobna.

ocenił(a) film na 8
braknicku87

Naprawdę nie masz już się do czego przyczepić? Internet to i tak śmietnik, nie da się go zaśmiecić bardziej. A osobiście wolę poczytać sobie osobne tematy z osobnymi opiniami, aniżeli szukać ich w 400 komentarzach, kiedy odpowiedź na czyiś post jest 52 posty poniżej.

ocenił(a) film na 10
Szutter

Tak - jest PIĘKNY od strony artystycznej i etycznej - oba czynniki istotnie ze sobą współpracują tworząc obraz plastyczny w aspekcie metafizycznym i humanistycznym; jego baśniowość nie jest jego wadą lecz siłą - jeśli ktoś baśni nie rozumie, nie był nigdy dzieckiem, zaś w baśniach odbija się nic innego jak życie - życie tu i życie teraz, życie którego wielu ludzi w naszej modnej i wygodnej cywilizacji nie rozumie - wystarczy,że produkują i konsumują - a życie, miłość, przyjaźń, sens i cel to nie zasada kupno i sprzedaż, wywalenie towaru na ladę.

zaśmiecanie internetu???

nie sądzę:)

widać każdy poczuwa się w sobie osobiście do założenia tematu który wyraża jego estetyczne odczucia - PO TO JEST TO FORUM :)

internetu nie boli,że go forumowicze zaśmiecają - ból jest odczuciem istot żywych:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones