PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563800}
5,2 4 999
ocen
5,2 10 1 4999
Duet na żółtych papierach
powrót do forum filmu Duet na żółtych papierach

Nastawilem sie na komedie, a dostalem dramat. W filmie jest pare smiesznych scen i dialogow, ale nie sa jakos bardzo smieszne. Calosc jest bardziej poruszajaca, o życiu, przyjazni, wyborach... Reklamowanie obrazu jako komedia, to zapewne dobry chwyt marketingowy, dodac do tego polskie tlumaczenie dystrybutora i wychodzi... w moim przypadku niedosyt... niestety mnie ta produkcja nie ujela, co nie oznacza, ze obraz jest zly, po prostu nastawilem sie na cos innego.... 5/10

Bambim

No właśnie, mam taki nawyk, że pierw oglądam film a później czytam komentarze. Teraz tego żałuję, bo też byłem nastawiony na komedię. Polski tytuł, gatunek jako komedia (bez wzmianki o dramacie) i obsada komediowa, po takim hatricku liczyłem na lekką zwariowaną komedię typu "milion sposobów jak zginąć na zachodzie", "Ted", Kac Vegas czy Stażyści. Coś co można obejrzeć po ciężkim dniu w pracy by się zrelaksować. Niestety okazało się, że ten film to bardziej dramat niż komedia. Lubię dramaty (coś jak Joyey z Cagem) lubię też komedie, ale nie lubię dramato-komedii bo to oni nie dramatyczne ani śmieszne, tylko po prostu nudne. Oglądałem ten film na trzy raty. Zacząłem w poniedziałek i skończyłem dzisiaj (środa), po prostu film mnie nie wciągał i przysypiałem średnio po 30 paru minutach. Ale może komuś się spodobać.

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

Twórcy filmu nie odpowiadają za to na co "liczyłeś", nie maja możliwości tego przewidzieć. Nie odpowiadają też za to jak film jest ludziom reklamowany, jak jest przetłumaczony tytuł i jaką metkę mu przylepią na filmwebie. Twórcy odpowiadają tylko za film. Może nie jest to genialny komedio-dramat ale jak dla mnie całkiem przyjemny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones