Dziewczyna z lilią

L'écume des jours

2013 2 godz. 5 min.
6,3 7 537
ocen
6,3 10 7537
13 512
chce zobaczyć
{"rate":5.75,"count":4}

Colin – młody i bogaty wynalazca – ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe zapada na bardzo rzadką chorobę – w jej płucach zaczyna rozwijać się lilia wodna. Colin postanawia sięgnąć po bardzo niekonwencjonalne metody kuracji. Zrobi wszystko, aby uratować ukochaną.

opis dystrybutora kino

Colin (Romain Duris) żyje w świecie, gdzie możliwe stało się podróżowanie na różowej chmurce. Jest zamożnym, młodym mężczyzną, wynalazcą pianina mieszającego drinki i pragnie bardzo się zakochać. Z pomocą kucharza Nicolasa (Omar Sy) oraz swojego najlepszego przyjaciela, Chicka (Gad Elmaleh), poznaje Chloe (Audrey Tautou), która jest inkarnacją melodii Duka Ellingtona. Wkrótce, po ślubie Chloe zapada na tajemniczą chorobę. Zdruzgotany po niepowodzeniach lekarzy, Colin ucieka się do desperackich metod ocalenia życia ukochanej.

Ada_Potter
opis użytkownika

Historia o kobiecie, która cierpi na niespotykaną chorobę, w jej płucach bowiem rozwija się kwiat. Za sprawą przyjaciół szukający miłości Colin poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w głębokie uczucie. Po wyśnionym ślubie udają się w podróż. Colin postanawia sięgnąć po bardzo niekonwencjonalne metody leczenia rozwijającej się choroby żony.

platforma vod