PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 773
oceny
7,7 10 1 22773
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Z racji, że w poprzednim temacie (http://www.filmweb.pl/film/Gdyby+jutra+nie+by%C5%82o-2003-154964/discussion/Pom ys%C5%82+na+now%C4%85+zabaw%C4%99+-+CYTATY,1688200) dobiłyśmy do 1000 postów to trzeba założyć nowy temat. Zasady te same. :)

Ostatni cytat był ode mnie i brzmiał:
"- Kim jest Malaika Arora?
- Malaika Arora.. żona Arbaaza? Arbaaza taak? Brata Salmana?
- Znasz Salmana?
- Hej dziewczyno,spokojnie. Powiedziałam, że znam Malaikę, kiedy mówiłam, że znam
Salmana?"

oldschool_punk00 nie skojarzyła, więc podpowiedzią będzie:
"- Mówiłem ci, kiedy boli tutaj.. Stąd płyną łzy
- Oh przestań, przez ciebie po raz pierwszy się popłakałam, a teraz ze mną flirtujesz!"

julCia69

Chyba to gdzieś słyszałam, przyda się podpowiedź. ;)

_Summer_

W roli drugoplanowanej pani z Twojego avatara, której postać przez sporą część filmu kojarzyła mi się z rolą Julii Roberts w "Pretty Woman". :D

julCia69

Wszystko wskazuje na "Po cichu i w sekrecie". ;)

_Summer_

Oczywiście, że tak! :)

julCia69

" W tym wcieleniu Naina jest twoja, ale obiecaj mi, że w każdym następnym będzie moja!"

_Summer_

KHNH, jakże by inaczej. :)

"Jesteś dla mnie jak córka. Jeśli dasz mi rakhi, będziesz jak siostra!"

ocenił(a) film na 10
julCia69

chyba przyda sie podpowiedź ;)

oldschool_punk00

Początki kariery SRK.

ocenił(a) film na 10
julCia69

no to proponuję: "Raju dżentelmen", "Deewana", "King Uncle" albo "Cuda się zdarzają" - strzelam, bo nie mogę sobie przypomnieć skąd znam ten tekst :P

oldschool_punk00

Podpowiedź: sierociniec.

Teraz powinnaś wiedzieć - i tak z tych wymienionych. ;)

ocenił(a) film na 10
julCia69

sierociniec? Boże, dawno widziałam te filmy :D obstawiam jednak "King Uncle"...

oldschool_punk00

I masz rację. :)

ocenił(a) film na 10
julCia69

za to nie mam pomysłu na pytanie, oddaję ;))

oldschool_punk00

To może ja zapytam :p

- All India Bank
- marzenie o byciu fotografem przyrody
- zastraszanie ludzi
Jaki to film?

julCia69

To chyba nie jest cytat. ;DD Tak czy inaczej, nie wiem co to za film.

_Summer_

Pomyliłam się. ;x

"- Bo nienawidzę wódki.
- To dlatego, że jesteś zazdrosny o Rosjanina."

ocenił(a) film na 10
julCia69

nie mam pojęcia;)) jakas podpowiedz?

oldschool_punk00

Priyanka w roli głównej.

______________________________________
Dziwię się, że jeszcze tego filmu nie widziałaś!

ocenił(a) film na 10
julCia69

niestety bardzo ciężko jest mi znaleźć czas na oglądanie filmów :((((( angażuję się w zbyt wiele projektów na raz, niestety...

co do pytania, nie widziałam zbyt wielu filmów z nią, żeby to odgadnąć :) może podasz partnera albo rok premiery?;)

oldschool_punk00

Film jest stosunkowo młody, bo z 2011. Partner? Wszyscy panowie, którzy jej partnerowali zostali zepchnięci na tył, są jedynie tłem do postaci granej przez Priyankę.
Niemniej jednak posdpowiedzią będzie jeszcze: ten film jest debiutem syna Naseeruddina Shaha, Vivaana.

julCia69

7 khoon maf?

_Summer_

Tak. :)

julCia69

"Napełnię to miejsce tak wielką miłością, że nie usunie jej pan przez dziesięć wcieleń. Napełnię to miejsce tyloma promieniami słońca, że nawet człowiek, który przez pięćdziesiąt lat patrzył w słońce, będzie musiał zmrużyć oczy."

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Mohabbatein :)

"Tu nie chodzi o miłość czy władzę. Ani o rolników czy ich ziemię. Ani o wieś, prowincję czy miasto. Tu chodzi o naród. Naród składa się z ludzi, mas. A masy nie mają tożsamości. To ich przywódca daje im tożsamość. Moja osobowość to osobowość mojego lidera. I tym samym - osobowość mojego narodu. Kiedy byłam duchownym, naród był Buddą. Kiedy byłam cielesna, naród był królem Mihirkula. Kiedy byłam słaba, to naród był Alexandrem. Kiedy handlowałam, naród stał się niewolnikiem. I mój bunt doprowadził do wolności. Wolność prowadzi do chciwości, chciwość do korupcji, korupcja do bogactwa, bogactwo do sukcesu, a sukces do postępu. Więc powiedz mi, dlaczego tak naprawdę żenisz się z jego córką? Dla postępu. Dla postępu kraju. By kraj zmierzał do postępu, konieczny jest mój osobisty postęp." - jaki to film?;))

_Summer_

"Mohabbatein"

"Po tym jak Gracy wyszła, morderca przeciągnął zwłoki Sonii Chang do biura."

ocenił(a) film na 10
julCia69

czyżbyśmy obie zadały pytanie w tym samym czasie? w każdym razie nie znam Twojego cytatu ;)

oldschool_punk00

Owszem, o 16:50 :D Tylko kilka sekund wcześniej Twoje się pojawiło. ;))

Twoja zagadka to pewnie to Imranowe Matru Ki Biljee Ka Mandola"? ;)

Natomiast moja zagadka powinna być Ci znana, bo jest z filmu jednego z Twoich ulubionych aktorów. :D

ocenił(a) film na 10
julCia69

masz rację, chodziło mi o MKBKM ;) co do Twojej zagadki, coż... po wspomnieniu niejakiej Sonii Chang moge sie domyślać, że chodzi o "Chandni Chowk to China" albo "36 China Town" :P

oldschool_punk00

Tego pierwszego nie znam. :>
Ale "36 China Town" jak najbardziej. :))
Zapytasz? :)

ocenił(a) film na 10
julCia69

haha dobra :D ten pierwszy to komedyjka z Akshayem i Deepiką ;) film ma fajne zdjęcia, to na pewno, ogół jest w porządku ale bez rewelacji;))

''- Pewnego dnia pozbędziemy się jego złej matki! I zabierzemy jej pieniądze! Potem się pobierzemy i przepłyniemy siedem mórz! Przepłyniemy siedem mórz!
- Moja Lady Makbet, dobrze pomyślane! Hej, ktoś nas złapie! Zmiłuj się nade mną, na miłość boską, puść mnie!;))
- Jak mam cię puścić, nawet na miłość boską?"
z jakiego to filmu?;)))

oldschool_punk00

Strzelam, że "Omakara", chociaż to było na podstawie "Otella"...

julCia69

To nie może być z "Omkary", chociażby dlatego, ze tam nie było żadnej matki.

ocenił(a) film na 10
_Summer_

nieeee, to nowy film Imrana i Anushki, dialog pomiędzy nimi;)))

oldschool_punk00

"MKBKM" Ci się wkręciło już całkiem na poważnie? :)

"Dom Raju, przypominał czarno białe filmy z lat '50."

julCia69

3 idiotów

Oddaję pytanie.

_Summer_

"Gdy już kupisz samochód zatrudnij też kierowcę!" - z jakiego to filmu? :)

ocenił(a) film na 10
julCia69

eh, potrzebuje podpowiedzi :)
PS.: może nie do końca MKBKM mnie wkręciło, natomiast doceniam pomysł, dużo scen mi sie podobało, super muzyka i aktorzy, a do tego parę naprawdę dobrych dialogów :) hihi

oldschool_punk00

Z tego co zauważyłam, nie widziałaś tego filmu, więc Ci go polecam. ;))

Z tego, co pamiętam to został okrzyknięty największym hitem 2011 roku (zaraz obok m.in. "Zindagi Na Milegi Dobara" i "Rockstar"), a występ aktorki, która grała główną rolę doceniono.

ocenił(a) film na 10
julCia69

sorki ale niewiele mi to mówi, widocznie mam jakieś zaćmienie umysłu ;)

oldschool_punk00

Główna rola zagrana przez Vidyę!

ocenił(a) film na 10
julCia69

no to może "No One Killed Jessica" :P

oldschool_punk00

Nie! Tam miała drugoplanową. 11 miesięcy później ten film miał premierę.

ocenił(a) film na 10
julCia69

nie nooooo :P to jesli to nie jest "Dorty Picture" ani "Kahaani", z naciskiem na ten pierwszy, to się poddaję...

oldschool_punk00

"Dirty Picture" moja Droga! Koniecznie musisz obejrzeć. :) Ta scena jest jedną z najśmieszniejszych w tym w sumie smutnym filmie.
Pytaj. :)

ocenił(a) film na 10
julCia69

haha no dobra :D
"Sensem prawdziwej miłości nie jest jej posiadanie." - z jakiego to filmu?:)

oldschool_punk00

Strzelam, że "Namastey London"?

ocenił(a) film na 10
julCia69

taaaak :)

oldschool_punk00

A z jakiego to filmu: "Ale kto by się spodziewał, że dziewczyna z prowincji Ranchi stanie się tym albo tym lub tym?"

julCia69

No nie wierzę. Żadna nie wie?
Film z Ranbirem. :)

julCia69

Ja z Ranbirem niewiele oglądałam, ale mogę strzelić ;p "Barfi"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones