Repertuar filmu w Zduńska Wola i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Hit Man

Śledczy Gary Johnson wciela się w płatnego zabójcę, aby złapać osoby zlecające morderstwa.
21:40
napisy
Hit Man
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-04-26T12:19:02 https://fwcdn.pl/webv/88/50/68850/68850.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/232/10039432/HIT_MAN___Oficjalny_zwiastun__2___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako „fałszywy zabójca” na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać za kratki? Czy uwikłany w gorący romans zdoła oprzeć się pięknej Madison (Adria Arjona), czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów?

premiera

Spoiler Master Podcast
8
Od sceny z sms-ami robi się znakomicie. Przewrotna przypowiastka filozoficzna o oswojeniu swego cienia. Jeśli przegapisz przymrużenie oka, twoja strata.
1
Magazyn SFP
5
Jałowy popis umiejętności, które mogłyby czemuś służyć, ale są tylko szybkim trzepaniem banalnych pomysłów. Taka kinematograficzna masturbacja.
1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones