Bohater naszych czasów

Trzeba być naprawdę odważnym żeby w tak skrajnym katogrodzie stworzyć taki film. Patrząc na dorobek Smarzowskiego raczej nie będzie mowy o półśrodkach. Pedofilia, alkohozlim cała ta hipokryzja kościoła będzie na świeczniku. Nie mogę sie doczekać!

783
 • hmm atakować kk na wzór ub/sb z lat 46-56 ? no rzeczywiście ... "trza mieć jaja" ... tylko że czerwone

  • A co artysta może realnie zrobić klechom, czy artyści to jakaś władza? To PiS jest władzą i atakuje sędziów Polskich na wzór sb/ub z lat 5o-tych. Co prawda nie stosują jeszcze tortur i masowych aresztowań bo to inne czasy ale szykany, przesłuchiwanie niepokornych, oczernianie w mediach są na porządku dziennym. Czy Kościół Katolicki który bierze pieniądze od rządu kiedykolwiek potępił te haniebne praktyki?

   • Z czym takie haniebne? Sędziowie w Polsce robią co chcą, stworzyli klikę do której praktycznie nie dopuszczają nikogo spoza rodziny. Są nietykalni, często skorumpowani, maja niesamowite przywileje. zarabiają krocie a nawet nie płacą całego ZUSu. Przetrzepanie tego towarzystwa nie jest "haniebne" a już na pewno nie wymaga interwencji Kościoła.

    • A jaką klikę stworzyli politycy ? Czy jedna klika może realnie uzdrowić drugą ? Wierzysz w to ? Naiwność.

     • może nie może, ale zawsze troche przewrotu zrobi. Mnie jakoś ta reforma sądownictwa nie oburza.

      • gdyby to była reforma to by nie chodziło o personalia i ubezwłasnowolnienie Sądu Najwyższego, przejęcie polityczne Trybunału Konstytucyjnego itd reforma miała polepszyć i przyspieszyć pracę sędziów.

       • użytkownik usunięty

        Bla, bla bla... cała ta afera ma zerowy wpływ na moje życie. Nawet nie wiem, jak wygląda ten prezio Sądu Najwyższego. Wszystko mi jedno, czy jest nim Józef z PO, czy Moise z PiS, bo nigdy ich na oczy nie zobaczę. Wszystko mi jedno, czy będą pracować do 65 lat, czy do śmierci. Cała ta afera to teatrzyk dla motłochu, bo za plecami już jest wszystko ustalone od dawna ;)

        • "...cała ta afera ma zerowy wpływ na moje życie"


         Na razie...
         Każda katastrofa zaczyna się od objawów.
         Więc miłego snu i czekania na dyktaturę.

        • użytkownik usunięty

         Ruskie trolle, wiedziałem od razu, że coś z wami nie tak :D Tak, PiS wprowadza dyktaturę, dlatego specjalnie w tym celu dba o doskonałe stosunki z USA, które zwalcza dyktatury na całym świecie :D Tak was boli, że PiS zadbał nawet o to, że będzie w Polsce stała baza wojsk USA? Hahahaha no naprawdę idealne warunki do wprowadzania dyktatury :D Następnym razem poproście Kreml o lepsze ulotki propagandowe.

        • Zrób sobie zimny okład na głowę.
         Od kaczora po fanów umiecie tylko obrażać, każdy wasz post na forum potwierdza, że normalnego pisiora nie można spotkać.

        • użytkownik usunięty

         Obrażać? A mnie jakieś teorie spiskowe o rzekomym wprowadzaniu dyktatury nie miały prawa obrazić? Napisz jeszcze, że w Polsce rządzą Żydzi, to będzie komplet absurdów.

        • A co ty - jarek jesteś, ziobro, czy prokurator (komunistyczny) piotrowicz, że cię to obraża?
         Po drugie - upartyjnianie i podporządkowywanie sobie wszystkich instytucji państwa, pośpieszna likwidacja trójpodziału władzy, to nie jest nic innego jak montowanie sobie dyktatury - zwłaszcza, kiedy idzie to w parze z językiem motłochu - obrażającym opozycję i odmawiającym jej polskości. Wskazywanie paluszkiem z drabinki, kto jest Polakiem, a kto nie, albo kto jest jego "gorszym sortem", to zachowanie łajdusów, typowe dla dyktatur.

         No i po trzecie - znajdź gdziekolwiek słownik, który definiuje hasło "dyktatura" jako obelga... Powodzenia w szukaniu.

        • użytkownik usunięty

         Tyle czasu zajęło ci szukanie w słowniku tego słowa? Co wy macie w bazie tylko jeden egzemplarz, czy co? Czy może miałeś przerwę w szczuciu na jedyną propolską partię? Nie przyszło ci do głowy, że zarzucanie komuś zapędów do dyktatury może być obraźliwe dla jego zwolenników? Jak już znalazłeś słownik, to znajdź teraz w nim słowo "pomówienie". Ile jeszcze mamy znosić wasze obelgi i teorie spiskowe?! Od 3 lat codziennie to słyszę, a jak na złość wam, Polska się teraz rozwija i zacieśnia się współpraca z USA. Jakoś Trumpowi nie przeszkadza "dyktatura" w Polsce.

        • Paradne...Co ty nazywasz "propolską" partią? Tę głupotę, chamstwo i cwaniactwo, obliczone na wydojenie budżetu, ten cyrk założony i kierowany przez szkodnika i wiecznego obiboka, którego jedyną pracą w życiu było unikanie pracy? A jeśli się już czegoś tknął, to obracał to w ruinę - jak dyskusję publiczną, bo nikt tak Polaków nie skłócił, nawet PRL. Przy tym tchórz i patologiczny kłamczuch, który publicznie słowa prawdy nie powiedział, jego wystąpienia to jeden i ten sam jazgot wyzwisk i oskarżeń, które dziwnym trafem najlepiej pasują do niego samego - i całej tej partii, którą dobrał z podobnych sobie trutniów.
         Przez prawie 30 lat od końca komuny nie było tu u władzy nic równie sprzecznego z polskością i interesem państwa.
         A dobre stosunki z Trumpem nie dziwią - podobny oszołom i też podrzucony przez Putina.

        • użytkownik usunięty

         Już się chyba domyślam, o co wam naprawdę chodzi, choć boicie się powiedzieć to na głos. Wszak jesteście zapewne zwolennikami proniemieckiego PO. Chodzi wam zapewne o świetne stosunki z Izraelem, prawda? Banda antysemitów! Fakt, świetnie dogadujemy się teraz z Żydami, pomogli nam nawet wybrnąć z twarzą kontrowersyjnej ustawy o IPN, nawet obchodzimy razem niepodległość. Jeszcze nigdy nie mieliśmy takiego przyjaciela, jak Izrael i nasze stosunki jeszcze nigdy nie były tak dobre :) O to chodzi? Trump oszołom, bo uznał Jerozolimę za stolicę świętego kraju? Bardzo dobrze zrobił!

        • Chyba za mało sypiasz.

        • użytkownik usunięty

         Dziękuję. Sypiam prawidłowo. Ze zdrowiem problemów też nie mam. Nie jestem chory na antysemityzm.

        • Nie. Jesteś chory psychicznie i ułomny umysłowo. To nie jest zaczepka, ani obrażanie, tylko obiektywne stwierdzenie faktu na podstawie twoich wypowiedzi.

        • użytkownik usunięty

         O, nauczyłeś się już pisać? A ja zawsze myślałem, że wszyscy komuniści to idioci. Pewnie pisaliście we dwoje, bo nie ogarniacie jeszcze całego alfabetu :)

        • "Głęboka niewiedza i ignorancja"

         Ten głos oburzenia (kolejny) ambasady Izraela na bezmyślny bełkot Piotra Glińskiego, to jeszcze jeden wspaniały przykład twojego "świetnego dogadywania się z Izraelem" i "przyjaźni" z nim.
         Łażenie w nacjonalistycznych marszach (ramię w ramię z neofaszystami) komedianta udającego prezydenta RP i innych prominentów PiS, też na pewno cholernie tę przyjaźń umacniają... :)

        • użytkownik usunięty

         "komedianta udającego prezydenta RP"
         Te, obrońca Konstytucji i praworządności, obrażanie głowy państwa jest karalne!

        • Jak pisiarnia obrażała poprzedniego (i to od "bydląt" itd.) też się oburzałeś i groziłeś sądami? :)

         Bo ja to tylko sympatycznego w gruncie rzeczy eufemizmu użyłem...

        • użytkownik usunięty

         1. Tak, oburzałem się.
         2. Zacytuj zdanie, w którym grożę Ci sądem. Ja widzę jedynie przypomnienie, że obrażanie głowy państwa jest karalne. Czy w "Słowniku języka lewackiego" przypomnienie oznacza grożenie?

        • 1. Powiedzmy, że wierzę w to oburzenie... :)

         2. Powiedzmy, że wierzę, iż nadęta gadka o karalności za "obrazę" (???) jest tylko przypomnieniem, a nie zawoalowaną groźbą denuncjacji :)

         3. Co to jest "lewactwo" i co to jest "Słownik języka lewackiego" - proszę podać jakiś link.

        • Montowanie dyktatury wow debilu. Powiedz mi jak można montować dyktaturę nawet o tym myśleć skoro istnieje instytucja wolnych wyborów? Jeżeli pis zacznie lecieć w kulki to natychmiastowo stracą władzę tak jak straciła ją antypolskie PO. Mistrzu uprzedzając twój ewentualny zarzut nie jestem katolem, nie jestem osobą wierzącą ani pisiorem. Głosowałem teraz na nich bo nie ma innej alternatywy. Ruch narodowy to mój cel lecz niestety nie mają szansy się przebić, a co za tym idzie mój głos byłby stracony.

        • Mało mnie obchodzi kim jesteś, skoro zaczynasz od wymyślania od debili, to wiadomo, że właśnie jednym z nich.
         Zresztą twoje polityczne sympatie tez o tym świadczą.

        • "Powiedz mi jak można montować dyktaturę nawet o tym myśleć skoro istnieje instytucja wolnych wyborów?"

         Wybory samorządowe pokazały, że "wolne" wcale nie znaczy uczciwe. Wprzęgnięto "publiczną" TV, finansowaną z pieniędzy podatników (bo abonament jest w istocie podatkiem) do kampanii wyborczej jednej opcji (dla niezorientowanych - rządzącej). Przedstawiciele rządu jeździli po kraju i obiecywali, albo straszyli co będzie po nieodpowiednim wyniku głosowania. A to dopiero była próba, na co można sobie pozwolić w następnych wyborach. Z pewnością "jedyna słuszna" zleciła sondaż, jak te działania wpłynęły na ich elektorat.
         Już robiono analizy, jak manipulować ordynacją wyborczą, aby z głosów twardego elektoratu uzyskać większość (tak zrobił Orban). Można ustawą podnieść próg wyborczy, lub zmienić granice i wielkości okręgów wyborczych. Nie jest określona ścisłą ilość mieszkańców, więc po wprowadzeniu nowego podziału siła głosów 100 tys mieszkańców Podkarpacia (dla niezorientowanych matecznika "jedynej słusznej", bo tam idą głosować po mszy i wysłuchaniu wytycznych księdza dobrodzieja), zrównoważy 400 tys. głosów z regionu nieprzychylnego.
         Poza tym chyba nie wiesz, kto decyduje o tym, czy wybory były ważne. Otóż Sąd Najwyższy, który jest w trakcie przejmowania. Wynik wyborów nie po myśli władzy można bowiem unieważnić. Zrobiono tak już w Algierii, Egipcie i Turcji, gdy nie ci wygrali, co mieli.
         Jeżeli akceptujesz to, co robi obecna władza, to Twój wybór. Jednak co zrobisz, gdy popierana przez Ciebie partia zdobędzie większość konstytucyjną i tak zmieni Ustawę Zasadniczą, że następnych wyborów już nie będzie? Można więc obiecać 20.000+, szwajcarskie kliniki dla emerytów, dopłaty do kopalń i stoczni jak za Gierka. Naiwni to kupią, ale już nie wyegzekwują.
         Utworzona w miejsce BOR Służba Ochrony Państwa jest obecnie finansowana kosztem Policji. Równocześnie ogranicza zakres działań. Już nie zwalczanie terroryzmu jest priorytetem, ale ochrona przedstawicieli obozu władzy i obiektów rządowych. Jaka władza tak robi? Ta, która szykuje się na wystąpienia niezadowolonych poddanych. Pewnie i słusznie, bo po wygranych następnych wyborach usunie ich tylko bunt. Nawiasem mówiąc Wojska Obrony Terytorialnej nie mają zakazu użycia przeciwko własnym obywatelom (a taki był postulat opozycji, niezrealizowany).
         Jednym słowem życzę dobrego samopoczucia, gdy choćby część tych czarnych scenariuszy dojdzie do skutku.

        • Oni myślą, że dyktaturę (zwłaszcza dziś) montuje się w 5 minut... Prymitywne zagarnianie przez jedną partię kolejnych instytucji, w tym Sądu Najwyższego i obalanie trójpodziału władzy nic zakutym łbom nie mówi.

         Ale o czym i z kim tu gadać - przecież te wszystkie "ruchy narodowe" marzą o tym samym. Teraz im nie przeszkadza, bo robi to PiS (na spółę z kościołem, którego Polska jest wasalem - dzięki konserwatywnym "patriotom"...)

         Gdyby to robiła PO, czy jakaś lewica, to by wrzeszczeli jak przypiekani o komunie i reżimie :)
         Zresztą i tak wrzeszczeli, jak rządzili platformersi.

        • typowy widzu tvn-u, czytelniku gw i słuchaczu tok.fm - na mdłości zbiera, jak się czyta twoje brednie

        • Jeżeli faktycznie dziadek Donalda T. służył w Wermachcie to czy działacze Obozu Narodowo-Radykalnego upamiętniacie jakoś jego bohaterskie czyny, tak bliskie wam ideowo? Pozdrawiam serdecznie.

        • Daremny trud tłumaczyć im cokolwiek. Oni się specjalnie nie różnią od komuny, która zresztą jest dla nich całą współczesną historią Polski. Nawet o 11 listopada pojęcie mają bardzo zamglone, dlatego marsze w to święto zaczynają od ronda Dmowskiego - którego obóz polityczny tego święta nawet nie uznawał, a głównego "sprawcę" tej niepodległości - Piłsudskiego - gdyby się dało, utopiłby w łyżce wody :)
         Nie da się dyskutować o historii, ani o teraźniejszości z zakompleksionymi nieukami, zafascynowanymi kultem siły.

      • Nie nazywaj przejęcia sądów "reformą" bo pokazujesz, że potrafisz tylko tępo powtarzać to co usłyszałeś w Wiadomościach. Po drugie jeśli "nie oburza cię" zniszczenie trójpodziału władzy i uzależnienie sędzió od włądzy by wydawała korzystne wyroki to świadczy o tobie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: