PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803186}
6,7 21 628
ocen
6,7 10 1 21628
6,3 12
ocen krytyków
Król wyjęty spod prawa
powrót do forum filmu Król wyjęty spod prawa

Skala w jakiej jest zrealizowany sprawia, że mimo bycia produkcją VOD daje wrażenie filmu kinowego. Scenografia, kostiumy, sceny batalistyczne, jazdy kamery, aktorstwo a przede wszystkim swietny, wielowatkowy scenariusz w którym każdy wątek jest dopracowany. Chris Pine dotąd kojarzył mi się w zasadzie z średnią półka a tu zobaczyłem aktorstwo na miarę Charltona Hestona.
Szkoda, że nie ma w kinach. Tam jest miejsce tej porywajacej historii. Oby w Polsce powstawały w przyszłości tak swietne opowieści o przeszłości. Budżet 120 mln $ wydaje się tak duży jak kazdego innego blockbusteru ale przy pomocy Netflixa myślę, że w Polsce może powstać równie udana historia.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

mnie cieszy, że poziom filmów na Netflix wzrasta...

JohnTheBrave

Rozumiem, że Netflix ci płaci za pisanie takich bzdur? Schematyczny do mdłości, postacie kompletnie bez wyrazu i charakteru, po prostu śmieszne popłuczyny po Braveheart i tyle.

marekskiba

Poeiedz: czy w filmie nie ma rozmachu?

marekskiba

A kolega z canal plud tvn że wszystko na nie bo netflix?

ocenił(a) film na 9
marekskiba

ty udajesz czy naprawde jestes Marku taki glupi, kawał świetnego kina historycznego

JohnTheBrave

Ktos obejrzal Brejw Hart i dal recenzje do Outlaw King. Ludzie no ogarnijta sie troche.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Bo miał budżet 120 milionów dolarów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones