PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803186}
6,7 21 679
ocen
6,7 10 1 21679
6,4 13
ocen krytyków
Król wyjęty spod prawa
powrót do forum filmu Król wyjęty spod prawa

No skąd? Przecież to porządny film, dobrze zrobiony, zagrany bardzo dobrze(no może oprócz Chrisa Pine'a niestety), sceny batalistyczne są bardzo dobre, generalnie film na powyżej siódemki, a tu taka ocena? Sam zawyżyłem swoją bo aż szkoda.

ocenił(a) film na 9
Borys1900

Widzisz, ludzie wolą bohaterów rodem z Marvela - rodzę się doskonały, walczę za słuszną sprawę i nie popełniam błędów. Aha, no i wszyscy mnie kochają i podziwiają. Taki filmowy Robert Bruce jest "zbyt zwykły", zbyt normalny by mógł coś osiągnąć, zbyt podobny do tych którzy go oceniają...

ocenił(a) film na 4
Borys1900

Bo jest poprostu nudny, przegadany, mało akcji

ocenił(a) film na 8
glusiu21

no jasne gdy nie ma fruwających skakających bohaterów to film jest nudny i nie warty uwagi Panie ZnaFco......i najlepiej będzię jak pozostaniesz przy swojej konsoli

ocenił(a) film na 4
grzes1962

Jakbyś wykonał nieco głębszy research to pewnie dostrzegłbyś, że nie oglądam superbohaterskich produkcji a tak przyjebałeś się do konsoli - co to ma w ogóle do rzeczy? Generalnie film dobrze zrobiony, ciekawa historia, ładne widoki tylko zostało to przedstawione w dość nudny sposób i na pewno kto lubi filmy o takiej tematyce to ten film mu się spodoba ale nie jest to Braveheart (sic!). Takie jest moje zadanie do którego mam prawo, i w ten sposób odniosłem się do pytania, które autor tego posta zadał.
Jak to możliwe, że komuś się nie podoba skoro mi się podoba!!
Peace.

ocenił(a) film na 8
glusiu21

masz lat 21 i naprawdę nie mam zamiaru polemizować z Tobą na ten temat zresztą wystarczy sprawdzić Twoje portfolio

ocenił(a) film na 4
grzes1962

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że mam 21, jeśli po tym , że w moim nicku jest liczba 21 to gratuluje dedukcji, której nie powstydziłby się sam Harry Hole i masz rację nie ma sensu polemizować z kimś kto ma 1962 lata. Pozdrawiam i udanych seansów życzę.

Borys1900

6,7 to akurat wysoka ocena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones