Królewna Śnieżka

Mirror Mirror

2012 1 godz. 46 min.
6,2 67 837
ocen
6,2 10 67837
10 549
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":4}

Komedia jak z bajki z baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa - w roli ślicznej królewny Śnieżki!

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie…

opis dystrybutora kino

Zła Królowa (Julia Roberts) postanawia przejąć kontrolę nad królestwem. Wyrzuca zatem z pałacu jedyną dziedziczkę tronu - Królewnę Śnieżkę (Lily Collins). Uratowana przed straszliwą bestią przez siedmiu krasnoludków Śnieżka postanawia odzyskać skradziony jej przez zdradliwą Królową tron. Przy wsparciu swoich poddanych decyduje się stanąć twarzą w twarz z diabelską wiedźmą oraz walczyć o swoje prawa i miłość Księcia (Armie Hammer), którego ze względu na jego bogactwo chce poślubić Zła Królowa. Aby go w sobie rozkochać, używa magicznych mikstur...

Edziu_93
opis użytkownika