Film

Short Circuit 2

1988 1 godz. 51 min.
7,1 4 962
oceny
7,1 10 1 4962
550
chce zobaczyć
{"id":"95082","linkUrl":"/film/Kr%C3%B3tkie+spi%C4%99cie+2-1988-95082","alt":"Krótkie spięcie 2","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/50/82/95082/7070067.2.jpg"}
Robot Johnny 5 przeprowadza się do miasta. Wkrótce budzi zainteresowanie bandytów, którzy mają względem niego niecne zamiary.

Numer Pięć, znany także jako Johnny Piątka, sympatyczny robot, który stał się bohaterem fantastyczno-przygodowej komedii "Krótkie spięcie", powraca. Tym razem Johnny wyrywa się na wolność, by poznać sekrety życia w wielkim mieście, a jego tropem ruszają uliczni chuligani, chciwy bankier i banda oszustów, którzy chcą go wykorzystać do niecnych celów. Czy ufnemu robotowi uda się przetrwać wyprawę do miasta, gdzie na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo?

boxoffice
$21 630 088 w USA
studio
TriStar Pictures (przedstawia) / Turman-Foster Company
inne tytuły
Short Circuit 2: More Input (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Jest to ostatni film, w jakim wystąpił Jack Weston.
Zdjęcia kręcono w Toronto w Kanadzie.
Zdjęcia do filmu kręcono od 13 września do 10 grudnia 1987 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film mojego dzieciństwa!

  Vampire_Nataliee ocenił(a) film na

  Wyhowałałam sie na tym filmie - oglądałam go przynajmniej dwa razy w miesiącu ( na zmianę z Małą Syrenką)! Pojawił się kiedy się urodziłam i przez 8 lat ogladałam go BARDZO czesto. Nie myslcie że jestem nienormalna - ja naprawde uwielbiałam ten film. Mogli by odświerzyć:)

 • AAAAAAAAAAaaaaaaaaa ZMIEŃCIE TEN PLAKAT!!!!

  użytkownik usunięty ocenił(a) film na

  Johnny 5 wygląda na nim jak bohater jakiejś tandetnej kreskówki sprzed 20 lat...

 • Jak widzę ten plakat...

  Ksin

  to mi się nóż w kieszeni otwiera ! Gorszego jeszcze nie widziałem chyba nigdy ! Normalnie profanacja filmu, co to ma być ? Plastusiowy Pamiętnik ?

 • Johnny Five still alive!

  kinoman77_filmweb ocenił(a) film na

  Dobry sequel,zabawny i wzruszający. Z jedną rzeczą twórcy jednak przegieli-tu mały spojler-dla zwiększenia dramaturgii niemal uśmiercili Numer 5! I zrobili to w tak realistyczny i brutalny sposób,ze do dziś, ilekroć oglądam ten film,muszę go przewinąć niemal do (na szczęście) pozytywnego ... więcej

  • Szukam filmu...

   Magic492 ocenił(a) film na

   Poszukuję filmu, który widziałem dawno temu. Główną rolę również odgrywał w nim robot (był bodajże koloru biało-czerwonego). Ten robot trafił do pewnej rodziny i bardzo spodobał się dzieciom, ale po pewnym czasie zaczął się buntować i atakować mieszkańców; z tego co pamiętam, to strzelał czymś ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.