PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671}
8,1 839 577
ocen
8,1 10 1 839577
8,1 45
ocen krytyków
Leon zawodowiec
powrót do forum filmu Leon zawodowiec

film niezly

ocenił(a) film na 6

Ale 2 czesc bije go na glowe. Jedynka 6/10 dwojka 10/10. To dosc nietypowe w koncu
kontgnuacje odcinaja tylko kupony od 1 czesci serii.

ocenił(a) film na 7
m_dub

Druga część ? Możesz podać tytuł ? Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Po prostu cyferka 2 jest przy tytule. Kontynuacja nie zdobyła już takiego rozgłosu, a szkoda bo zrobiona w nieco innym klimacie
i majaca w sobie wiecej realizmu.

ocenił(a) film na 7
m_dub

Ok. Dzięki ;)

użytkownik usunięty
m_dub

Ja tej drugiej części nie mogę znaleźć.... A też za jedynkę dałem "6", więc chętnie obejrzałbym kontynuację.

ocenił(a) film na 10
m_dub

Nic tylko czekać na 3

ocenił(a) film na 6
Vertigo_effect

Trojka podobno niepewna.. masz swieze info czy wznowiono produkcje?

ocenił(a) film na 10
m_dub

ponoć postać Leona ma wystąpić w Niezniszczalnych 10

ocenił(a) film na 10
Vertigo_effect

O, tak też słyszałam to dopiero będzie rewelacja. :)

lilajka1984

Ja już obejrzałam czwórkę i czekam na ciąg dalszy!

ocenił(a) film na 10
dizziness91

Tak tak, wszyscy czekamy na Leona 5.
Będzie hit! :)

ocenił(a) film na 8
lilajka1984

jest już trailer:
adf . ly / ZMyxC

(usun spacje)

m_dub

W dwójce za dużo wybuchów i nie potrzebnie Matylda wskrzesza Leona, a Matylda zabijając mówi : to w imieniu Leona. Napisz co w drugiej części było takiego fajnego?

uglyboy

W dwójce najlepsze było jak Matylda dwoma pistoletami na wodę załatwiła 10 uzbrojonych po zęby ochroniarzy, pamiętasz ten moment ? Naprawdę Natalie pokazała klasę, nikt nie zagra tak jak ona ;)

Rena39

Pamiętam jak utopiła tych zbirów, tylko przesadzili z tym jak pojawili się Casey Jean "C.J." Parker i Mitch Buchannon. Casey - nie zdążyliśmy- a Mitch jej na to - za długo byłem u kosmetyczki a mogliśmy ich uratować. Dwójka to są same efekty i gwiazdki kina. Ale na tej scenie płakałem, ze prawie bym się utopił;-) tak mnie wzruszyła.

ocenił(a) film na 6
uglyboy

Haha jeśli '2' to same efekty to nie wiem co powiedziec o pierwszej czesci. Dwójka to pełnokrwisty dramat psychologiczny, z świetnie zrealizowanymi scenami akcji. Rzadko mam okazję pisać o filmie made in USA w ten sposób, ale uważam ,że jest to ambitnie kino. Nic dziwnego , że amerykanie drugiego Leona nie docenili, dla koneserów to będzie jednak jeden z lepszych filmów XXI wieku .

m_dub

jakiego XXI wieku? premierę miał w 1998 (a to jest końcówka XX wieku)! ja o pierwszej części mogę powiedzieć, że owszem były efekty ale też były napisy końcowe, wiec nie były same efekty specjalne.

Podobno ma być Polski remake tego filmu, po sukcesie kac wawa chcą zrobić Leona fachowca.

uglyboy

Tylko kto zagra polskiego Leona ? Linda ? Chyba już trochę za stary ? ;)
Może czas dać szansę młodemu pokoleniu na wykazanie się umiejętnościami aktorskimi ?

ocenił(a) film na 10
Rena39

Młodemu Pokoleniu? Czy myślisz że Karolak by się nadawał?

piotr_150

Oczywiście, Karolak wciąż reprezentuje młodsze pokolenie aktorów. Jest z niego taki geniusz, że na pewno udźwignąłby ciężar roli. Można jeszcze wziąć pod uwagę Adamczyka, bo to bardzo wszechstronny aktor, raz gra papieża, innym razem uwodziciela - zupełne przeciwności ! Takich talentów ze świecą szukać.

ocenił(a) film na 8
Rena39

A moim zdaniem najlepszy byłby Michał Milowicz...

ocenił(a) film na 9
fabcio93

Koterski lepszy, Leon jak malowany.

ocenił(a) film na 10
Rena39

serio jest 2 część? czemu nie ma jej na filmwebie? ani w powiązanych tytułach, ani w filmografii Portman?

refugeofart

Pewnie zapomnieli dodać film. Ogólnie dwójka jest bardzo trudno dostępna, niewiele osób ją widziało...

ocenił(a) film na 10
Rena39

myślisz że kontynuacja tak kultowego filmu zostałaby pominięta?
wiesz gdzie jest dostępna?

refugeofart

Nie wiem gdzie można dostać ten film, widziałam go lata temu. Mój znajomy pożyczył go od innego swojego znajomego, wtedy jeszcze na VHS. Ale próbuj szczęścia ;)

ocenił(a) film na 9
Rena39

Właśnie skończyłem oglądać drugą część i muszę powiedzieć, że nigdy tak jeszcze nie płakałem na filmie. nie mogę niestety ocenić jej na filmwebie bo jej nie ma w bazie ! ..a powinna trafić do top 10. Szczególnie muzyka Leonarda Cohena podobała mi się w kontynuacji. Niesamowicie wpasowała się w klimat. Aż dziw, że film stworzony z takim zaangażowaniem tak słabo się wybił...

upior_w_kosciele

Tak, muzyka była niesamowita, zbudowała nastrój filmu. Ta produkcja powinna przeskoczyć Ojca Chrzestnego w rankingu Filmwebu !

ocenił(a) film na 9
Rena39

Nie,w dwójce było najlepsze to,jak zmartwychwstały Leon podczas bijatyki w warzywniaku nokautuje złego burmistrza za pomocą selera.Najbardziej szokująca śmierć w historii kinematografii! :)

ocenił(a) film na 8
m_dub

Co Ty za androny pociskasz ? Weź już odstaw to co ćpasz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
m_dub

chyba jakiś żart niesmaczny Panie Dub;]

ocenił(a) film na 9
fauzi

Chyba Panie Dumb :)

ocenił(a) film na 7
katif

Panie Durden!!!

ocenił(a) film na 10
m_dub

jest druga część ???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
m_dub

Wybaczcie za zepsucie zabawy, ale nie ma drugiej części.

Dla zainteresowanych:
Krążyły plotki, że Besson napisał sequel do Leona pod tytułem "Mathilda", a sama Portman oświadczyła, że chciałaby zagrać, lecz drugiej części Leona nie było, nie ma i nie będzie.

Reżyser Olivier Megaton chciał się za to zabrać, lecz gdy Besson okazał chęć współpracy (na początku był przeciwny), okazało się że Portman jest po prostu za stara by grać nastolatkę i wszystko diabli wzięli.

Ponąć film "Colombiana", właśnie Megaton'a jest bazowany na pomyśle dalszych losów Matyldy, ale ile tam Leona i czy jest to dobra produkcja, nie mam pojęcia bo nie widziałem.

Haha, Leon zmartwychwstaje... wy śmieszki.

ocenił(a) film na 9
arekinchains

Jest coś takiego jak Hubert Zawodowiec też Bessona i z Reno.

ocenił(a) film na 10
davvid8

Ten film to Wasabi, tylko Polacy dali taki tytuł, by ludzi do kin zwabić

ocenił(a) film na 10
Ghostface_22

A i Besson jest tylko scenarzystą i producentem.

ocenił(a) film na 8
m_dub

Nic nie przebije Titanic-a 2 :))

ocenił(a) film na 10
Pajo

http://www.filmweb.pl/film/Titanic+II-2010-559778 polecam i czekam na 3 x)

ocenił(a) film na 8
Vertigo_effect

Hahaha. To jakas masakra :)))

ocenił(a) film na 9
m_dub

no w końcu dwójkę Bergman zrobił

ocenił(a) film na 9
yeticzek

dwójka od Uwe Bolla jest , kręcił na podstawie jedynki.

ocenił(a) film na 9
AlbertWesker

telefonem

ocenił(a) film na 7
yeticzek

Nokią 3310

ocenił(a) film na 9
badask_madafaka

do obsady Leona 6 dołączył Justin Bieber i Chuck Norris.

użytkownik usunięty
AlbertWesker

Lepszy Bieber niż Harry Styles..

ocenił(a) film na 9

w roli nastoletniej Matyldy obsadzono Lady Gage.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones