PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802797}

Młodość Astrid

Unga Astrid
7,0 1 668
ocen
7,0 10 1 1668
Młodość Astrid
powrót do forum filmu Młodość Astrid

Pomimo opisu sugerującego 'losy niezależnej kobiety' jest na szczęście kawałek historii, w której wszystkie postacie są po prostu między sobą mocno związane i od siebie zależne. To chyba tyle z zalet.
Postacie są nieautentyczne; albo przerysowane albo całkowicie puste w empatię (ale nie puste w miłość - brzmi paradoksalnie?). Wiele bardzo płytkich zabiegów np. ten deszcz podczas jednej ze scen... Praca kamery też bardzo błaha, przesadne zmiany kolorów. Do tego dochodzi niedopasowanie scen i patetyczne momenty. Tym niemniej tragedii nie ma.
Nie uważam za wadę tego, że film nie jest o pisarce Astrid Lindgren, bo film ten wcale się tak nie reklamuje. Nie uważam też za wadę tego, że ostatnie zdanie z opisu jest kłamstwem.
Postać pani Marie zasługuje na film.
Ostatecznie: falniemafalniemafal

ocenił(a) film na 6
Kafsony

Zapomniałem napisać! Jeżeli ktoś się wybierze zwróćcie uwagę na samotność/maleńkość Astrid wśród tłumu; te sceny są świetne. Myślę, że w żaden sposób nie zdradza to fabuły.

Kafsony

Niemafaal

ocenił(a) film na 8
Kafsony

Napiszę krótko: mi się podobał, a na sali kilku mężczyzn było, więc jak widać nie jest skierowany tylko do kobiet :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones