PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867995}

Malcolm i Marie

Malcolm & Marie
6,7 23 779
ocen
6,7 10 1 23779
5,7 35
ocen krytyków
Malcolm i Marie
powrót do forum filmu Malcolm i Marie

bohaterowie niby dobrze zagrani, ale nie przejmują. Nie ma napięcia. Wiem że odzywa sie we mnie w tym momencie zatwardziały kinoman ale np. Polański nakręcił "Noż w wodzie" z trzema aktorami na małej łódce. Był jeszcze film "Służący" z 1963 z trójką a nawet dwójką aktorów. W filmie trochę nowszym "Locke" był nawet jeden aktor przez cały film w samochodzie. Bergman zrobił "Personę" z praktycznie dwójką aktorek w tym jedna nie mówi ani słowa tyle że z tym filmem różnie co prawda bywa ale nie zmienia to faktu że te filmy ogląda się z dużo większym zainteresowaniem a nawet napięciem a między bohaterami bardziej iskrzyło i interesowaliśmy się ich losami.

ocenił(a) film na 1
wojtek40i4

jest jeszcze kto się boi virginii woolf tylko z czwórką aktórów - tematyka nieporozumień i kłótni małżeńskich podobna. i tam porusza. tutaj - nudne międlenie, pretensjonalne i bezsensowne

ocenił(a) film na 4
wojtek40i4

Dokładnie ! Zero napięcia. Niby kłótnia o ważne sprawy - no i co z tego ?
- Ty mnie zdradziłaś,
- A Ty mnie lekceważysz
No a teraz troszkę popłaczę, rozbiorę się, wskoczę do wanny, Ty pobiegasz po ogródku i jeszcze potem skrytykujemy krytyków filmowych.
A na końcu razem wyjdziemy na podwórko ...
Koniec filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones