Odtwórz Zwiastun nr 4 (polski) 1:41
Film

Megamind

2010 1 godz. 36 min.
7,1 64 245
ocen
7,1 10 1 64245
4 761
chce zobaczyć
7,0 5
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":5}
{"id":"463226","linkUrl":"/film/Megamocny-2010-463226","alt":"Megamocny","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/32/26/463226/7350932.2.jpg"}
Po unicestwieniu swojego jedynego wroga Metro Mena, Megamocny tworzy jeszcze silniejszego przeciwnika, który wymyka mu się spod kontroli.
{"userId":"867323","thumbnail":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/32/26/463226/204749.2.jpg","title":"Megafrajda w trzech wymiarach","link":"/reviews/recenzja-filmu-Megamocny-10749","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Megafrajda w trzech wymiarach
"Megamocny" to kolorowy zawrót głowy. Najmłodszych zachwyci prostymi, ale jakże skutecznymi efektami 3D. ... czytaj więcej
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Megamocny
Zwiastun nr 4 (polski) 1:41
Megamocny
Zwiastun nr 1 (polski) 2:09
Megamocny
Zwiastun nr 3 2:30
Megamocny - Zwiastun Nr 4 (polski) Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera ? diabolicznego Ooberminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Oobermind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika - większego, lepszego i silniejszego niż ten jakim kiedykolwiek był Metro Man. Kiedy jednak rywal Ooberminda zaczyna prowadzić własną wojnę, której celem jest zniszczenie świata, ten musi zdecydować: Czy potrafi pokonać własny (teraz) diaboliczny twór? Czy najinteligentniejszy człowiek świata jest w stanie podjąć błyskotliwą decyzję? A może Geniusz Zła przejdzie na drugą stronę i stanie się Bohaterem własnej historii?

Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera – diabolicznego Ooberminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Oobermind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana.Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera – diabolicznego Ooberminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Oobermind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika - większego, lepszego i silniejszego niż ten jakim kiedykolwiek był Metro Man. Kiedy jednak rywal Ooberminda zaczyna prowadzić własną wojnę, której celem jest zniszczenie świata, ten musi zdecydować: Czy potrafi pokonać własny (teraz) diaboliczny twór? Czy najinteligentniejszy człowiek świata jest w stanie podjąć błyskotliwą decyzję? A może Geniusz Zła przejdzie na drugą stronę i stanie się Bohaterem własnej historii?

boxoffice
$321 885 765 na świecie
$148 415 853 w USA
$173 469 912 poza USA
budżet
$130 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
DreamWorks Animation (przedstawia) / Pacific Data Images (PDI) / Red Hour Films (niewymienione w czołówce)
tytuł oryg.
Megamind
inne tytuły
Megamocny Polska
Oobermind (tytuł roboczy) USA
Megamind Australia Kanada Wielka Brytania
Master Mind (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Na początku głosów do filmu mieli użyczać Robert Downey Jr. i Ben Stiller.
Na początku film miał nosić nazwę "Master Mind." Tytuł został zmieniony gdy Marvel Comic użył tej samej nazwy dla bohatera w swoim serialu telewizyjnym i grze.
W kampanii promocyjnej, jak i w samym filmie pojawiały się charakterystyczne plakaty z napisem "No You Can't" stanowiące parodie słynnych wyborczych posterów Baracka Obamy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych