PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8025}

Narzeczona dla księcia

The Princess Bride
7,2 12 892
oceny
7,2 10 1 12892
7,5 10
ocen krytyków
Narzeczona dla księcia
powrót do forum filmu Narzeczona dla księcia

a ten film jest o wiele lepszy.
My name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die.

użytkownik usunięty
Czerwon_Kat

Jutro będą pokazywać na TV4. Zobaczymy, co to za cudo :-). Młodziutka Robin Wright, Peter Falk, Fred Savage i Billy Crystal - zachęcająca obsada.

Czerwon_Kat

nawet fajny film w niedzielny poranek, ale nie lepszy od niekończącej się opowieści

użytkownik usunięty
gabi123

No cóż - "Niekończącą się opowieść" widziałem dawno temu. Jak sobie odświeżę, to porównam. Ale przyznam się, że odpycha mnie od tego filmu muzyka, głównie tytułowy utwór. Po prostu trochę mi się przejadł. Ostatnimi laty robią z tego Limahla boga, wszędzie go zapraszają, przesadzają po prostu. Wiem, że utwór, o którym mowa jest zasługą pana Morodera, którego bardzo cenię, ale stać go na lepsze kompozycje.

ocenił(a) film na 8
Czerwon_Kat

Uwielbiam oglądać pojedynki na szpady :) Szczególnie jak mają świetną choreografię i pewną dozę humoru :) A uśmiech Cary'ego Elwesa sprawia, że mogłabym oglądać w kółko :D

ocenił(a) film na 5
Czerwon_Kat

jeśli chodzi o filmy z lat osiemdziesiątych,to uważam że najlepszy jest "labirynt". zaraz potem "niekończąca się opowieść" i na końcu "narzeczona dla księcia". jakoś nie przekonał mnie ten film, właściwie znudził.... można obejrzeć ale bez zachwytów ;)

Dochuu

popieram kolejność przy czym uważam że wszystkie 3 filmy są super ... ale zaraz wkrótce był Willow The Best One

Ben_Reilly

"Legenda" Ridleya Scotta? Ogólnie nie lubię ustawiać podium, wszystkie wymienione tu filmy z pewnością stanowią czołówkę w swojej klasie. Wszystkie bardzo lubię i namiętnie wracam.

Dochuu

A "Krull"?

ocenił(a) film na 10
Czerwon_Kat

Ja ten film pierwszy raz obejrzałam 20 lat temu więc ma dla mnie wartość sentymentalną. Oglądałam go jakieś 17 razy i za każdym razem mi się podoba, choć oczywiście widzę namalowane scenografie, manekiny, ludzi przebranych za szczury czy materace ukryte pod piachem. :)

Czerwon_Kat

KLASYKA :D

Czerwon_Kat

"...a ten film jest o wiele lepszy..." - nie, nie jest lepszy. Jest inny. Mi osobiście bardziej podobała się Niekończąca się historia :)

Czerwon_Kat

Też mi się podobał. Choć długo nie mogłem sobie przypomnieć tytułu.

BTW:

"- Hello. My Name is Luke Skywalker, You killed my father. Prepare to die.
- No Luke. I am your father."

"My name is Inigo Montoya. I will be your waiter. Prepare to dine."

"Hello my name is Kylo Ren, you are my father. Prepare to die."

"Hello Darth Maul, my name is Obi wan Kenobi, you killed my master prepare to die."

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones