Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:37
Film

Perdrix

2019 1 godz. 39 min.
6,0 586
ocen
6,0 10 586
844
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
{"id":"832429","linkUrl":"/film/Niezb%C4%99dna+konieczno%C5%9B%C4%87-2019-832429","alt":"Niezbędna konieczność","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/24/29/832429/7895324.2.jpg"}
Samochód Juliette zostaje ukradziony przez grupę nudystów-radykałów, a przyjmujący zgłoszenie policjant nie jest zbyt zainteresowany zgłoszeniem.
{"userId":"761870","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/24/29/832429/826370_1.2.jpg","title":"Romantyzm dla kumatych","link":"/reviews/recenzja-filmu-Niezb%C4%99dna+konieczno%C5%9B%C4%87-22935","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Romantyzm dla kumatych
Jak uwznioślać uczucia, równocześnie strojąc sobie z nich żarty? Chociażby za pomocą sentencji: "Miłość to... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Niezbędna konieczność
Niezbędna konieczność (2019) Zwiastun nr 1 (polski) 1:37
Niezbędna konieczność | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2019 | Film Pierre Perdrix prowadzi spokojne życie w niewielkim, sennym francuskim miasteczku. Jak przystało na kapitana policji, każdy jego dzień jest perfekcyjnie zorganizowany, a przez to również przewidywalny. Przynajmniej do chwili, gdy nie ma kontaktu ze swoją rodziną. Główny bohater wydaje się jedyną osobą, która jest w stanie trzymać najbliższych w ryzach. Po śmierci ojca prowadząca popularną audycję w radiu matka Pierre’a rzuciła się w wir płomiennych romansów, a jego starszy brat oddał się osobliwemu hobby. Rodzinne relacje mogą ulec zmianie z chwilą, gdy w okolicy pojawia się atrakcyjna i nieco tajemnicza Juliette.

Pierre Perdrix prowadzi spokojne życie w niewielkim, sennym francuskim miasteczku. Jak przystało na kapitana policji, każdy jego dzień jest perfekcyjnie zorganizowany, a przez to również przewidywalny. Przynajmniej do chwili, gdy nie ma kontaktu ze swoją rodziną. Główny bohater wydaje się jedyną osobą, która jest w stanie trzymaćPierre Perdrix prowadzi spokojne życie w niewielkim, sennym francuskim miasteczku. Jak przystało na kapitana policji, każdy jego dzień jest perfekcyjnie zorganizowany, a przez to również przewidywalny. Przynajmniej do chwili, gdy nie ma kontaktu ze swoją rodziną. Główny bohater wydaje się jedyną osobą, która jest w stanie trzymać najbliższych w ryzach. Po śmierci ojca prowadząca popularną audycję w radiu matka Pierre’a rzuciła się w wir płomiennych romansów, a jego starszy brat oddał się osobliwemu hobby. Rodzinne relacje mogą ulec zmianie z chwilą, gdy w okolicy pojawia się atrakcyjna i nieco tajemnicza Juliette.

dystrybucja
studio
Canal+ (udział) / Centre National de la Cinématographie (CNC) (współudział) / Ciné+ (udział) / Więcej...
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Perdrix
inne tytuły
Niezbędna konieczność Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Plombières-les-Bains, Golbey, na górze Haut du Roc, Champ de roches oraz nad jeziorem Lac des Corbeaux (Francja).
Okres zdjęciowy trwał od 24 września do 30 października 2018 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zabawny tytuł :)

  RossyDP

  Bo czy konieczność może być zbędna?

 • Przykre

  AgusKa1993666 ocenił(a) film na 9

  Przykre że dobre filmy mają tak słabą dystrybucję a crapy Vegi mają po kilkadziesiąt seansów na dzień.

  12
  • Niekonwencjonalna forma nie przykrywa banalności

   Agatonik ocenił(a) film na 5

   i niewiarygodności całej historii. Niewiarygodności emocjonalnej, bo teoretycznie ta opowieść mogła się zdarzyć, nawet banda radykalnych nudystów. Zdaję sobie sprawę, że to film o różnych rodzajach samotności kryjących się za pozorną wolnością. O radzeniu sobie ze stratą, ... więcej

   2
   • Świetny - Warto!!!

    mitrus80 ocenił(a) film na 8

    jak się komuś spodoba ten film, to mogę polecić coś troszkę innego, jednocześnie troszkę podobnego, "Gaspard jedzie na ślub". Jak ktoś zna podobne, to proszę podrzucać w odpowiedziach.

   • Tańce Połowieckie Borodina...

    na_wrotki ocenił(a) film na 7

    ...to mnie zaskoczyły i bardzo ucieszyły :) Film dobry, spokojny, przyjemny w odbiorze. Szkoda, że tytuł wzięto z angielskiego tłumaczenia, a nie z przetłumaczono z francuskiego.