PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121882}

Ostatni człowiek na Ziemi

The Last Man on Earth
6,7 1 819
ocen
6,7 10 1 1819
6,7 3
oceny krytyków
Ostatni człowiek na Ziemi
powrót do forum filmu Ostatni człowiek na Ziemi

Genialny !

ocenił(a) film na 8

Oglądać bez zastanowienia ;) Wciąga, ma niesamowity klimat no i genialny V. Price !


ocenił(a) film na 3
Kuba1982

Genialny to zdecydowanie za dużo powiedziane. Jak dla mnie jego gra była kiepska i sztywna.

użytkownik usunięty
Kuba1982

A ja jestem pod wrażeniem! Pomyślcie tylko, że skoro film potrafi i dziś zachwycić, ale i zaskoczyć (może nie każdego) widza, to co dopiero w połowie lat 60., np. SPOILER! scena z taką żonką wracającą do męża...KONIEC SPOILERA (choć oszczędnego). Dla mnie prawdziwa rewelacja! Tego wcześniej nie było!

Kuba1982

Co do klimatu, to nikt chyba jeszcze o tym nie wspomniał, ale czy zauważyliście lokację na samym początku? Jak dla mnie idealnie imitowała wygląd Czernobyla po rozszczelnieniu reaktora i ewakuacji. To dziwne, że w latach '60 już można było mieć przedsmak takich widoków na ekranach kin.

Kuba1982

dam 8/10 bo w filmie brakowało scen akcji (strzelanie, walka, itp.)
a film to bardziej thiler niż horror ale wciągający i ciekawy

ocenił(a) film na 6
adamgg93

Wierna adaptacja książki. Niestety widać wszystkie niedostatki niskobudżetowych horrorów z tamtych lat oraz upływ lat/ I Price zbyt zdołował. Żadnych wahań nastrojów. Nic tylko sobie w łeb strzelić.

ocenił(a) film na 5
Kuba1982

Film ciekawy choć widziałem i starsze i lepsze.

Jednego tylko nie ogarniam - Vincent Price - jak rolę takiego bezguścia można nazwać genialną. Gra na poziomie Malanowskiego i innych Klanów...

Jego gra była największym minusem tego całkiem ciekawego filmu i mocno uprzykrzałą jego odbiór.

ocenił(a) film na 9
Kuba1982

Dokładnie ten niesamowity klimat. Przypominał mi trochę klimat znany z "Nocy żywych trupów". Film rewelacyjny, nawet więcej niż bdb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones