PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=972}
plakat filmu Ostra jazda

Ostra jazda

Road Trip
6,8 32 952
oceny
6,8 10 1 32952
4 608
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
Ostra jazda
powrót do forum filmu Ostra jazda
 • raphael1331 ocenił(a) ten film na: 7

  zdecydowanie najlepszy film z serii tych o głupich amerykańskich nastolatkach. nie epatuje idiotyzmem, nie jest na siłę wulgarny/obleśny, a do tego posiada niezłą fabułę i co najważniejsze - naprawde bawi.

 • raphael1331 Naprawdę bawi "Supersamiec" to ewentualnie może śmieszyć.

 • raphael1331 ocenił(a) ten film na: 7

  McLlovin mam inne odczucia

 • raphael1331 kwestia gustu

 • al_jarid ocenił(a) ten film na: 4

  raphael1331 Mnie tam niespecjalnie bawiło. Te żarty były jakieś takie... bez puenty. Np. staruszek się najarał i widzi gadającego psa. Ot i cały żart! Śmieszne? No niezbyt.
  Albo ten gość, co wkłada se tosty do gaci, żeby się odegrać na kliencie. Obleśne - jasne! Ale czy śmieszne? No nie, bo nie zostało to w żaden zabawny sposób spuentowane. Jak dla mnie więc, no cóż, trafiają się tu niezłe sceny, ale większość tego filmu jest mocno taka sobie.

  Ogólnie to ten typ filmów o tępych, napalonych nastolatkach nie jest moim ulubionym rodzajem komedii, przyznaję. Ale jeśli miałbym z tego nurtu wybrać jakiś najlepszy, to nawet wtedy na pewno nie byłaby to "Ostra jazda", lecz zdecydowanie "Sekspedycja" (taak, chwilami naprawdę obleśne, ale za to jest autentycznie zabawne, a główny wątek miłosny ma w sobie nawet sporo uroku).