Road Trip

1 godz. 33 min.
6,8 32 536
ocen
6,8 10 32536
4 479
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
{"rate":5.2,"count":5}
{"type":"film","id":972,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Road+Trip-2000-972/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ostra jazda
  • monika131 ocenił(a) ten film na: 6

Myślę, że film jest ogólnie dobry, nawet całkiem śmieszny, ale z Eurotripem nie ma co porównywać:)

• pimi6 ocenił(a) ten film na: 9

monika131 Śmieszna jesteś. Nie może być podobny do Eurotripa, bo Eurotripa nakręcili 4 lata później... Raczej Eurotrip podobny do Road Trip.

• rafalskies ocenił(a) ten film na: 8

pimi6 jedna z lepszych komedii, przynajmniej śmieszna , głupia swoją drogą.. grunt, że poprawi każdemu humor ;) a tak poza tym koleżanka wyraźnie napisała ' z Eurotripem NIE ma co porównywać ' :)

• monika131 ocenił(a) ten film na: 6

rafalskies Bardzo dziękuję za poparcie:) Mam naiwną nadzieję, że wyrażenie "śmieszna jesteś" miało raczej wydźwięk pozytywny i miało wyrażać "zabawna jesteś" :)
    Buźka:)

• Narcoser ocenił(a) ten film na: 8

monika131 niestety należę do tej grupy której raczej nie powalił eurotrip...
    z roadtripem korzenią mi się świetne wspomnienia, niewymownie mi się śmiać chciało gdy była ta cała akcja z wężem, chociaż oglądałem to będąc relatywnie młody więc nie wiem jak wyglądałaby moja ocena teraz. Ale nie medytuję nad tym zbytnio, prawda jest taka że eurotrip raził mnie nakręcaną głupotą. ...cała akcja papieska etc.. nie wywołało to u mnie niesmaku bo jestem sympatycznym ateistą, ale głupota total.