PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787695}

Pan "Wypadek"

Accident Man
6,5 4 332
oceny
6,5 10 1 4332
Pan "Wypadek"
powrót do forum filmu Pan "Wypadek"

Skąd wytrzasneliście ten tytuł, brzmi jakby to była jakaś komedia.

ocenił(a) film na 6
rocky_filmaniak

To jest oficjalny tytuł. Jeden plus, że film trafi na polski rynek praktycznie równo ze światową premierą.

Druga sprawa, że tytuł jest tragiczny, już można było oryginał zostawić.

Trzecia sprawa, to czemu ci weryfikatorzy filmwebu żadnego materiału nie mogą zaakceptować, a taki męskim penisem pachnący tytuł dodają. Lenie jedne.

Roy_v_beck

To jest komedia! Czarna komedia. Całkiem inny film niż wszystkie filmy z Adkinsem. Trochę prostacki ale ma swój rytm. Nie wszystkim będzie sie podobał. Tytuł jest dobrze dobrany. Zabójstwa upozorowane na wypadek to specjalność bohatera. Nie zdradzam fabuły bo tego sie dowiadujemy w pierwszej scenie...

jalach_58

ps. Zapomniałem dodać. Film jest podobny do "Pan Idealny" (2015); tylko Adkins nie jest tak śmieszny, jak Sam Rockwell. Robi absurdalne rzeczy z całą powagą...

ocenił(a) film na 8
rocky_filmaniak

Dlatego ja wolę używać oryginalnego tytułu zamiast "tłumaczenia" bo to jaki tytuł dają w Polsce to jakaś paranoja.

Choć i tak lepsze niż "Close Range" wydany jako "Samotny Gringo".

rocky_filmaniak

Wypadki chodzą po ludziach xD
A na film czekam bo się dobrze zapowiada :)

mativandamme

No ja tam na każdy film z Adkinsem czekam ;)

ocenił(a) film na 9
rocky_filmaniak

a ogarniasz może gdzie znajde WOLF WARRIOR i TRIPLE THREAT z tłumaczeniem???

DANNTOS

Triple threat niestety nie ma jeszcze oficjalnej premiery, ale liczę, że w tym roku się ukaże...
Wolf warrior nie ma polskiego tłumaczenia też raz szukałem jedynie z wtopionymi napisami angielskimi można znaleźć.

ocenił(a) film na 6
rocky_filmaniak

No cóż, po obejrzeniu filmu myślę, że to żeczywiście komedia, gorszego filmu z adkinsem chyba nie widziałem, i do tego te monologi....

m_tarasiuk7

Na pewno ostatni Boyko przebija wszystko inne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones