PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1203}
7,4 38 835
ocen
7,4 10 1 38835
6,4 7
ocen krytyków
Pan Wołodyjowski
powrót do forum filmu Pan Wołodyjowski

wpadka

ocenił(a) film na 6

ogólnie film się może podobać, ale największą polewe miałem z tego jak podczas wybuchu składu amunicji w obozie tureckim w tle jedzie sobie wolno poczciwy pks. ostatnio zauważyłem że telewizja podczas emisji wycięła ten fragment, ale tak mi to utkwiło w pamięci

użytkownik usunięty
pawsal

polewe miałeś? ciekawe... mi pozostaje tylko ubolewac nad tym biednym filmwebem zalewanym przez tego typu komentarze... żal...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zandarm

Baczność Cruchot, to ja komendant Gerber! ;D

pawsal

co się go czepiacie ?? ja sam poluję od wielu lat na tą "wpadkę" i chętnie zobaczyłbym tego PKSa pod lasem, więc skoro on to widział to mu zazdroszczę, naprawdę, a przecież swoją wypowiedzią nie obraził nikogo więc dlaczego wy obrażacie jego ??

W_B_B__Beaver

dla zainteresowanych:
wreszcie po bardzo długim czasie wypatrzyłem "PKS-a", kiedy zaczynają strzelać armaty trwa to kilka sekund, jedna z kul trafia w arsenał turecki ten wybucha a za nim przez kilka sekund widać poruszający się na prawo pojazd, nie wiem czy to był akurat PKS ale dość dobrze jest widoczny...

pawsal

To jest właśnie urok dzisiejszych forów dyskusyjnych. Przy dobrych, uznanych filmów piszą dzieciaki, że 'badziew' itp., po to, żeby się popisać, jak to się 'znają'. I ich nikt nie krytykuje.
Natomiast jeżeli ktoś wspomni o jakiejś ciekawostce co do filmu, to już znajdują się kolejni 'znawcy' którzy muszą pokazać, jacy to są fajny i skrytykować tego człowieka.
Ma się w takiej chwili ochotę powiedzieć 'żal', ale nie chcę zniżać się do poziomu tych 'żałujących'.

Bruce_Lee

Mamy wolny kraj i nikt nie ma prawa wpierać komuś, że jest w błędzie, niech sobie pisze co chce, jej wola....

_mosquito_

Pokazali tego PKS-a w jednym z serwisów informacyjnych ale jestem niemal w 100 % pewny, iż ja widziałem inny pojazd w scenach wybuchu, ten PKS jedzie w prawym górnym ekranie i trzeba zarówno o tym wiedzieć jak i mocno się wysilić by go zobaczyć, natomiast czarny pojazd jechał w miarę centralnie na ekranie...muszę obejrzeć film jeszcze raz, może niedługo go wyemitują...

W_B_B__Beaver

http://www.youtube.com/watch?v=V77AUJLnyQo
ok 7:55 jedzie od lewej do prawej, a PKS jest w innej scenie, obserwujcie prawy górny róg ekranu, jak wypatrzę dam info

ocenił(a) film na 10
W_B_B__Beaver

Założyłam z kumpelą forum na temat całej ,,Trylogii" Sienkiewicza,, więc serdecznie wszystkich na nie zapraszamy. Link do forum: http://www.nachlani-sarmaci.pun.pl/ Zapraszamy, życzymy miłej zabawy z namii innymi użytkownikami i wzywamy do zapoznania się z regulaminem xdd

W_B_B__Beaver

No i w czym problem? Na takie "wpadki" polują kinomaniacy w każdym filmie :D Podobna "wpadka" jest np. w Gettysburgu w scenie "ataku Picketta" - kamera jedzie do góry, widać pola pełne konfederacich żołnierzy maszerujących w stronę pozycji fedralnych... a na samej górze ekranu, zaraz na granicy pola, jedzie sobie drogą biała furgonetka... :D

ocenił(a) film na 6
W_B_B__Beaver

http://www.youtube.com/watch?v=UX-nM8sUicc&feature=related

pojazd, może PKS, któż to wie :)

użytkownik usunięty
pawsal

..a ja slyszalem,ze teraz w miejscu gdzie byl widziany ten PKS ma stanac....krzyz...

ocenił(a) film na 10
pawsal

To nie Pks ,tylko tajna broń tamtych czasów ,o których Potęga turecka nic nie wiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones