PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244634}
7,0 3 817
ocen
7,0 10 1 3817
6,0 11
ocen krytyków
Parę osób, mały czas
powrót do forum filmu Parę osób, mały czas

Rewelacyjne kreacje Jandy i Hudziaka- dosłownie FILM JEST ICH. No i w tle jeszcze można Detmera pochwalić (aczkolwiek zwrócenie uwagi na tego aktora może być wywołane moim sentymentem do "Symetrii"... ). I jeszcze odpowiedź na pytanie "Jak sobie radziła bohema w późnym gierku". Środki może i skromne- ale jak dla mnie zupełnie wystarczające. Zamiast marnotrawić kasę na kolejne pierdoły w stylu "oda do radości" czy "rezerwat" róbmy właśnie TAKIE KINO- przez duże K.

ocenił(a) film na 9
Plainview

Atmosfera tego filmu pochłonęła mnie całkowicie.Co ja tu będę pieprzył/pisał o aktorstwie,za mały jestem.I p.Janda(którą dzień wcześniej podziwiałem w ,,Tataraku")i p.Hudziak stworzyli kreacje wybitne.Trochę obawiałem się tego filmu,że będzie statyczny,zbyt poetycki.Zwlekałem z pójściem do kina,by w końcu obejrzeć w tv. Tymczasem autentycznie,obserwacja stanów emocjonalnych-chaotycznych stanów emocjonalnych Mirona i Jadzi,sprawiała mi ogromną satysfakcję.Ich pokomplikowane relacje wzajemne ale także te z innymi osobami w filmie są pokazane wyśmienicie.Dodatkowa atrakcja to podglądanie młodego(w każdym razie młodszego)Tadeusza Sobolewskiego.9/10.
Czy ,,Oda do radości" i ,,Rezerwat" to pierdoły?Na tle tego filmu wypadają rzeczywiście blado,ale też ,,Parę osób mały czas" to wg. mnie prawie arcydzieło.Zaś na tle innych polskich ,,zagrań" powyższe tytuły utrzymują niezły standard.Ale to tylko moja opinia.Ukłony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones