PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688373}

Początek

I Origins
7,5 66 609
ocen
7,5 10 1 66609
5,2 8
ocen krytyków
Początek
powrót do forum filmu Początek

Ocena treści

ocenił(a) film na 3

Film okazał się jak dla mnie strasznie płytki i mało rozwinięty jak na daną tematykę. Przez co oceniając całość mało interesujący. Tym bardziej, że jest to dramat to powinien zachęcać do refleksji i przemyśleń, a pod tym względem niejeden film sensacyjny / akcji jest bardziej bogaty w treść.

PS Jak dla mnie człowiek ma dusze i nie wierzę w reinkarnację, dodam tylko, że faktem jest, "iż do tej pory nie znaleziono dwóch identycznych tęczówek".

ocenił(a) film na 8
BigMelon

Dźgnięcie nożem nie równa się obrażenia fizyczne.
Sprawdziłem to doświadczalnie przed chwilą.
Twoja teoria jest pełna takich błędów.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Nawet na poziomie komórkowym? a może nastąpiła już regeneracja?bo nie mówiłem że te obrażenia będą trwałe .
Dlatego pragnę ich wysłuchać, czy mam o oto błagać byś dał jakiekolwiek konkrety?

ocenił(a) film na 8
BigMelon

Nawet na poziomie komórkowym. Żadna obdukcja nie wykazałaby obrażeń ciała.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

do obrażeń zaliczamy zmiany, a skoro dotknąłeś skóry to są zmiany. Mało tego wytworzył się potencjał czynnościowy. A ty jak zwykle z tą arogancką pewnością..

ocenił(a) film na 8
BigMelon

Widzę, że próbujesz z upartością wartą większej sprawy postawić na swoim.
Mówiłeś o obrażeniach, a nie o zmianach. Nie było żadnych mian, a jeżeli nawet były to nie mniejsze niż przy uścisku dłoni, albo myciu rąk. Czy mycie rąk = obrażenia?
Cała ta twoja filozofia opiera się na takich bzdurach.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Tarcie dłońmi to już coś, ty szukasz skrajnych odchyleń mojej teorii i dziwisz się że skrajnie to wygląda, a ty tylko kombinujesz ze stawianym światłem. Skoro tak ci się podoba ocenianie a nie argumentowanie to daję ci czasem co chcesz, ale skończmy z tą dziecinadą. Oceniać to se możesz coś subiektywnego, a prawa obiektywne trzeba patrzyć obiektywnie czyli z wielu perspektyw, a nie ciągle z tej samej.

ocenił(a) film na 8
BigMelon

Nie szukam skrajnych odchyleń ani niczego nie oceniam, tylko w całości neguję Twoja teorię jako nie mającą absolutnie żadnego umocowania w rzeczywistości, co prawda logiczną i zwartą ale tylko wewnętrznie. To czysta fantastyka i nic więcej.

Masz rację tylko w jednym, ta dyskusja prowadzi donikąd, bo najwyraźniej mówimy różnymi językami.

ocenił(a) film na 3
Leszy2

Dłuższy czas tu nie zaglądałem, Leszy2 - gratuluję cierpliwości - bo współrozmówca rzeczywiście żyje trochę w innym świecie - w świecie, który sobie wyimaginował - do tego stopnia, że żadne argumenty do niego nie przemawiają.
Jak sam pisze:
"I tania gadka że coś będzie dobrze na mnie nie działa, chyba że sam to sobie mówię." - brakuje mu obiektywizmu, na rzecz mocno wyolbrzymionego ego.
Po prostu coś sobie mocno wmówił, bądź ktoś na niego wpłynął, albo jak pisałem już wcześniej - jakieś "pranko" było - i trudno mu jest wyplątać się z tego.
No nawet szkoda człowieka - bo można powiedzieć, że jest więźniem własnej teorii, a raczej trafniejsze będzie tutaj określenie: hipotez - które wymyślił sam bądź z pomocą innych...

ocenił(a) film na 9
filminfoweb

płytki masz mózg mały człowieczku wyborco zapewne pisu lub kukiza z równie małym siurkiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones