PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 930
ocen
8,3 10 1 629930
8,4 52
oceny krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Jak w temacie, poszukuję ulotki kinowej właśnie z tego filmu, mogę za nią dać kilka (dużo :p). Zainteresowanych proszę o kontakt dudus789@gmail.com Jeśli ktoś ma inne ulotki i chce się ich pozbyć lub wymienić to zapraszam do rozmowy ...

ocenił(a) film na 8
dudus789

jedno mnie dręczy po co ci ulotka filmu którego oceniłeś miernie 5/10 ??? normalnie WTF?

Armirion

nie ważne czy mi się podobał czy nie. Zbieram ulotki od lat mam ich około 2000 i ulotka z tego filmu to dla mnie duży rarytas...

ocenił(a) film na 6
dudus789

Poszukaj na ebay'u UK lub US, a znajdziesz na pewno :)

Arczi93

Tak, ale ja zbieram tylko polskie ulotki ...

ocenił(a) film na 10
dudus789

To fajne masz hobby, ja sam mam kilka takich ulotek.

Patrick_

Można wiedzieć z jakich filmów?

ocenił(a) film na 10
dudus789

wieczor panienski, jestes bogiem, straz sasiedza, komisarz blond, odwroceni zakochani, na tropie marsupilami, dwoje do poprawki, bitwa pod wiedznien, oszukac przeznaczenie 4, metro strachu, straszny film 5, panaceum, looper, hipnotyzer, niezniszczalni, metro strachu, lincoln, dziedzictwo bourna, resident evil 4 i 5, gi joe odwed, adrenalina 2, jurassic park 3d, spring breakers, red, olimp w ogniu, niepamiec, django, dredd, nedznicy, mroczny rycerz powstaje, iron man 3, drugie oblicze, jezdziec znikad, pacific rim, czlowiek ze stali, red 2, world war z, tylko bog wybacza, wielkie wesele, minionki rozrabiaja

Patrick_

To już spora kolekcja, mam je wszystkie. Aktualnie mam 1954 ulotki ;p;p Zacznij zbierać.

ocenił(a) film na 10
dudus789

Czy ja wiem.. U mnie wiszą na ścianie praktycznie. Ale faktycznie nie wiedziałem, że mam ich aż tyle xd

ocenił(a) film na 10
dudus789

Znalazłeś ulotkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones