PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 629 890
ocen
8,3 10 1 629890
8,4 51
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

WTF!!!???

ocenił(a) film na 8

Ktoś może mi wyjaśnić o co w tym chodzi a zwłaszcza końcówka???!!!

ocenił(a) film na 8
desmond19989

Ja też nie łapie o co chodzi na końcu, strzela sobie w łeb i żyje?

ocenił(a) film na 8
fornakter

Już załapałem. Do tego filmu trzeba trochę dorosnąć i obejrzeć go z dwa razy ;)

ocenił(a) film na 8
desmond19989

ja go widzialem 2 razy i dalej nie kumam koncowki

ocenił(a) film na 8
fornakter

Poczytaj trochę interpretacji i tematów na forum to może zrozumiesz.

desmond19989

No właśnie wszedł na forum i niczego się nie dowiedział.

ocenił(a) film na 8
JaroTomik

tak to już czasami bywa:/

użytkownik usunięty
desmond19989

Weź się człeczyno nie odzywaj, sam zakładasz wątek, po czym jakiś gość się pyta o odpowiedź na co Ty „ Poczytaj trochę interpretacji i tematów na forum to może zrozumiesz.” W pysk ktoś wychowawczego powinien Ci strzelić, pajacu.

ocenił(a) film na 8

Myślę, że raczej Tobie ktoś powinien wymierzyć takowy cios, bo chyba zwykłe wychowanie nie zadziałało (albo w ogóle go nie było) i wyzywasz nieznajomych ludzi w internecie. Nie uważam żeby w moich wypowiedziach była jakaś złośliwość, po prostu wydaję mi się, że nie ma najmniejszego sensu pisać setny raz tego co już zostało napisane.

użytkownik usunięty
desmond19989

No i nadal się nie dowiedzieliśmy, cóż za paź z ciebie. :) Pogłaskałbym cię dziecko po główce, z takim szczerym żalem, bo naprawdę żal mi ciebie.

ocenił(a) film na 8

Nie wiem jaki masz problem ze sobą, ale polecam szukać pomocy gdzie indziej. Zdrowia życzę.

ocenił(a) film na 10
fornakter

Ponieważ strzelił tak, że rozwalił sobie policzek, a nie cały łeb, więc jeszcze żył. Było to natomiast takim wstrząsem to dla niego, że raz na dobre pozbył się ze swojej głowy swojego drugiego ja. Czy teraz już jasne?

ocenił(a) film na 10
desmond19989

W końcówce okazuje się, że Tyler nie istnieje, tylko narrator miał schizofrenię i to on stworzył Podziemny krąg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones