Psy 3. W imię zasad

2020 2 godz.
6,9 6 372
oceny społeczności
6,9 10 1 6372
12 496
chce zobaczyć
3,3 11
ocen krytyków
{"rate":3.27273,"count":11}
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad
 • Wolf wpadnie w sutannie na plan?

 • PanKracjusz Ta i z dziurą w gardle

 • ditro_TM Weterynarz go posklejał :)

 • PanKracjusz Żmijewski jest w obsadzie, więc chyba tak.

 • Lolbol Nie za gra w tym filmie - szkoda:(

 • Ricky79 Skąd ta pewność?

 • Darabont Bo wiem i muzyka Jan Duszyński :)

 • Ricky79 Czyli jednak potwierdziło się to, co zasłyszałem. Ponoć jeszcze nie pojawił się na planie i już kolejna osoba to potwierdza. Szkoda, że bez Wolfa.

 • PanKracjusz Wszystkie media donoszą, że Żmijewski zagra w tym filmie. I to są newsy z lipca. To znaczy, że wypadł z obsady w ostatniej chwili? Jakiś konflikt zdjęć? Póki co nikt nie zdementował, że zagra w nowych 'Psach' Byłoby naprawdę szkoda bo to najlepsza postać, idealna do rozwinięcia. Linda ciągle wychodzi z więzienia, Pazura nie ma potencjału na wielką przyszłość, a Wolf by się idealnie nadawał na kogoś kto jest teraz w polityce albo wysoko postawionym mafiozem w białych rękawiczkach. Jego postać miała szansę najbardziej ewoluować.

 • Tracker Tak, dużo było tego typu informacji na różnych portalach, ale nie było to jakoś twardo potwierdzone przez kogoś z produkcji czy to aktorów, reżysera czy dystrybutora. Moim zdaniem to zwykła kaczka. Jedna osoba napisała z rozpędu, a reszta bezmyślnie przepisała i to wszystko.

  W różnych miejscach pojawiają się zdjęcia z planu, widać na nich różnych aktorów, ale pośród nich nie ma Żmijewskiego. Dla serii nie jest to przecież postać anonimowa, więc jego obecność nie uszłaby uwadze gapiów. Znajoma osoba, która coś tam robiła przez kilka dni zdjęciowych dała znać, że przez ten czas nie był obecny na planie, co dla mnie jest jasnym sygnałem, że go nie będzie lub po prostu zagra mniejszą rolę i miał inaczej rozpisane dni zdjęciowe.

 • PanKracjusz Czy ja wiem? Przecież był wywiad z Pasikowskim, bodajże w radiu i on tam mówił, że jak skończy z 'Kurierem' to wchodzi na plan 'Psów 3' i powiedział, że powrócą Linda, Pazura i Żmijewski. To stąd wzięły się wszelkie newsy o tym, że ten film powstaje. Czyli wyszło to od najważniejszej osoby. Fakt, że to było już jakiś czas temu, ale Pasikowski nie jest chyba taką osobą, która by wyskoczyła z ogłaszaniem obsady gdyby nie był pewien, że te osoby zagrają. No i oznacza to, że musiał mieć 'Wolfa' w scenariuszu i jeśli Żmijewski wypadł z jakiegokolwiek powodu to oznacza, że musieli ciąć scenariusz. No chyba, że Wolf miał mieć taką rolę jak 'Igor' w nowym Pitbulu u Vegi. Z drugiej strony to wtedy Pasikowski by o tym nie mówił no i gdyby to była jedna - dwie sceny, to pewnie i tak by się dało dograć terminowo Żmijewskiego na dwa dni. Zdjęcia w sumie pewnie z 1,5 miesiąca trwają, więc jest szansa. Oficjalnego fanpejdżu filmu chyba nie ma, więc z tego co patrzyłem to są głównie pojedyncze fotki wrzucane przez aktorów i to dość skromnie. Do tego jeszcze ten Fabijański...Jezuu.

 • Tracker Fragment tego wspomnianego przez Ciebie wywiadu:

  "Wiemy kto zagra?

  Wszyscy wiedzą, proszę pani, nawet nie muszę mówić. Bogusław Linda zagra oczywiście.

  Cezary Pazura?

  Cezary Pazura.

  Kto jeszcze?

  Wszyscy pozostali.

  Artur Żmijewski?

  Oczywiście. Ja trochę odpowiadam za moich kolegów aktorów, że zagrają, ale oczywiście film jest na etapie powstawania scenariusza. Przez wiele lat deklarowali, że zagrają w tym filmie, ale nie dostali jeszcze konkretnej propozycji i na nią nie odpowiedzieli także wypowiadam się w ich imieniu. Mam głęboką nadzieję, że mnie nie zawiodą i po prostu zrobimy ten film razem"

  Czyli jak sam widzisz to nie było jakieś twarde potwierdzenie tylko bardziej życzeniowa sprawa. Poza tym zwróć uwagę na jeszcze jedną sprawę. Żmijewski występował w obu poprzednich częściach, a w momencie wystartowania promocji potwierdzono Lindę i Pazurę. Gdyby Żmijewski był w obsadzie to jego udział też byłby wtedy potwierdzony, bo przecież był ważną postacią, a nie anonimem, więc dla mnie byłoby to dziwne, że jest w obsadzie, ale byłby potwierdzony w innym momencie niż Linda i Pazura. Nie miałoby to sensu, więc to kolejna przesłanka, że rzeczywiście go nie będzie, ale obym się mylił, bo jeśli faktycznie tak będzie to duża strata dla projektu.

 • PanKracjusz A widzisz. Ja całego wywiadu nie słyszałem, tylko przeczytałem relację na stronie internetowej i tam, jak to media oczywiście podali, że zagra, a całą resztę, którą wkleiłeś łaskawie pominęli.
  No to faktycznie słabo to widzę, chociaż odnośnie promocji to ja bym się bardzo nie przywiązywał. Raz, że w przeciwieństwie do zagranicznych produkcji, u nas praktycznie żadna promocja nie istnieje, nie ma dawkowania informacji o obsadzie ani nic. Wszystko jest na zasadzie 'pojedynczy aktor coś tam na swojego instagrama wrzucił' Pasikowski raczej cały etap promocji ma w dupie. Wydaje mi się też, że Wolf jednak nie był aż tak ikoniczną postacią dla 'serii' z perspektywy twórców. W jedynce miał epizod, a Linda i Pazura mega duże role w obu częściach i dlatego są bardziej identyfikowani z serią. Pozostaje się łudzić bo zdjęcia chyba nadal trwają :/

 • Tracker Pozostaje mieć nadzieję, że chociaż tą małą rólkę zagra w jednej scenie czy dwóch

 • Tracker Jednak zagrał, Wolf come back !!!

 • kaka8pl Potwierdzone?! Jeśli tak to zrobiłeś mi tydzień :)

 • Tracker Tak w obsadzie jeszcze min. Jan Frycz i Eryk Lubos.

 • kaka8pl Jakaś fotka z planu ze Żmijewskim jest? Frycza widziałem już wcześniej, a Lubosa jakoś 2 dni temu na fotce na instagramie.

 • Tracker Żmijewski jest tylko na fotce z ekipą z ostatniego dnia zdjęciowego, więc złapał się na scenę po napisach. Fotki z Fryczem czy Lubosem latają już od dłuższego czasu.

 • PanKracjusz Faktycznie :) Fotki zbiorczej nawet nie oglądałem. Mam nadzieję, że to rzeczywiście oznacza, że gra w filmie, a nie że wpadł na kilka godzin ostatniego dnia po koleżeńsku.

 • Tracker Jakby wpadł po koleżeńsku to chyba nie byłoby sensu, by stawał do fotki, więc wychodzi na to, że gra, ale raczej to będzie mała, symboliczna rola skoro wcześniej z nim fotki nie wypływały, a ostatecznie pojawiła się jedna i to z ostatniego dnia zdjęciowego.

 • PanKracjusz Podrzuć fotki bo ja nie mam fackbuka :)

 • Ricky79 No zobaczymy jak to będzie z tym czasem na ekranie, ale to logiczne, że teraz maiłby mniejszą rolę, w końcu swoją historię miał w części drugiej, to teraz czas na nowych młodszych bohaterów. Mimo, że uwielbiam go w dwójce, gdzie grał jak wściekły pies, ale ten epizod z jedynki jako "elegant" też zacny ;)

 • Ricky79 na IG wystarczy pisać #psy3 i masz wszystkie fotki jakie do tej pory się pojawiły.

 • PanKracjusz No to teraz jeszcze czekamy na oficjalne potwierdzenie jego i Lubosa

 • Relon To wydaje się czystą formalnością i jak się domyślam, zostaną potwierdzeni w przyszłym tygodniu.

 • PanKracjusz Widziałeś nowy materiał Canal + ?

  https://www.youtube.com/watch?v=ktNdLwOnz8A

  Jest ostateczne potwierdzenie, że Żmijewski gra Wolfa i skoro wypowiada się w materiale to jest nadzieja, że nie będzie to jedna krótka scena. Niepokoją mnie natomiast słowa jakie wypowiedział, że to są inni ludzie i ten cytat 'spójrzcie na mój wygląd' Oby tylko nie zrobili z Wolfa jakiegoś ciecia, czy innego popychadła jak to uczynił Vega w tym swoim Pitbulku.

 • Tracker Tak, widziałem w dniu premiery. Z materiału można wywnioskować, że Wolf wycofał się z interesu i obecnie siedzi w jakiejś leśniczówce. Linda wraz z Fryczem jadą do niego, więc wychodzi na to, że jego rola ograniczy się do jakiejś pomocy technicznej typu broń czy załatwienie do kogoś jakiegoś kontaktu czy dojścia. Przynajmniej taka jest moja ocena po tych skrawkach. No, ale zobaczymy, co z tego finalnie wyjdzie. Nie każdy może grać główną rolę, pojawiają się nowe twarze, więc automatycznie ktoś musi zostać zepchnięty na dalszy plan i raczej wypadło na Wolfa. Szkoda.

 • PanKracjusz No właśnie. Bałem się napisać, że 'Wolf' został działkowcem. Szkoda. Mogłoby paść na Pazurę. Będę naprawdę zaskoczony jeżeli on wniesie coś nowego do serii bo jego postać z dwójki to już było odtwarzanie tej samej irytującej postaci z jedynki i tak naprawdę w dwójce skończyła się jego rola i to nawet nie w końcówce filmu. Z pobieżnych materiałów dotyczących trójki wygląda na to, że nadal się u niego charakterologicznie nic nie zmieniło ;)

 • Tracker W styczniu premiera, więc pewnie gdzieś w listopadzie pojawi się zwiastun i będzie można coś więcej powiedzieć. Jeśli będzie grał tak samo głupkowato jak w dwójce to biorąc pod uwagę jego aktualny wiek wyjdzie z tego karykatura i parodia, ale myślę, że tak nie będzie. Postać to już starszy koleś, więc gestykulacja i pajacerka będzie pewnie ograniczona do minimum lub całkowicie zarzucona.

 • PanKracjusz Bardziej chodziło mi o to, że dalej będzie taką samą roszczeniową, płaczliwą łajzą jak do tej pory, tylko już bez gestykulacji w stylu '13 Posterunku' i gromkiego pohukiwania. W tym wywiadzie nawet wspominał, że Linda mu momentami doradzał żeby stonował emocje bo próbował grać jakby był ciągle młody. Pożyjemy, zobaczymy ;)

 • Tracker Czy Wolf został działkowcem tego nie wiemy, ale z całą pewnością został nim Morawiec. Konkretnie prezesem ROD. Już mi się to podoba.

 • PanKracjusz No się pomyliłem :) Wolf będzie

 • Ricky79 Przewidujesz kogoś jeszcze w obsadzie. Kogoś kto by się wcielił np. w przeciwnika głównych bohaterów. Ja mam nadzieje na ciekawego aktora z zza granicy, albo kogoś z polskiej aktorskiej najwyższej półki.

 • Darabont Magdalena Dandourian mogła by zagrać i gitara gra :) jakiś wątek z Lindą po wyjściu z więzienia.

 • Darabont obsada jest dobra Dorociński jest więc co trzeba więcej może zagra złego ?

 • Ricky79 Ja mam nadzieję że Władek przyszykował kogoś ciekawszego.

 • Darabont Jak dożyje do stycznia to kina na bank zapitalam :) pozdrawiam

 • Ricky79 Skąd info o muzyce? Bez Lorenca film straci swój klimat... i będzie czymś w rodzaju Pitbulla tylko z innym tytulem (bo prawdopodobnie Żmijewski mała rola).

 • kochamkinoo Jak na razie Żmijewski nie potwierdzone, co do muzyki musiałby się Władek pogodzić z Lorencem :) jakiś tam mały konflikt mają więc może im przejdzie:)

 • Ricky79 A czego dotyczy ten konflikt? Bardzo mnie ten temat interesuje bo jestem fanem muzyki Lorenca. W ogóle widziałeś gdzieś jakieś info na temat muzyki? bo w internecie mało informacji o filmie.

 • kochamkinoo Nie znam szczegółów, co do info to jeszcze nie potwierdzili kto stworzy muzykę do filmu ale przewiduję że to będzie Jan Duszyński.

 • kochamkinoo Konflikt dotyczy "Pokłosia". Pasikowski chciał przy tym filmie kontynuować współpracę z Lorencem, ale w wyniku różnic światopoglądowych, panowie podziękowali sobie za współpracę. Twórca muzyki nie jest potwierdzony, ale na powrót Lorenca bym nie liczył, bo szanse są nikłe.

 • PanKracjusz Dzięki :)

 • PanKracjusz Rzeczywiście było coś o tym słychać, że nie doszli do porozumienia przy tworzeniu Pokłosia. Całkiem zapomniałem. Napisałem do TVP kultura bo nie ma żadnego kontaktu do kompozytora czy reżysera. Wcześniej odpisywali zawsze jeśli chodzi o zapytania o rekonstrukcje cyfrowe więc teraz też powinni w końcu to dla nich zawsze jakiś news a my zaspokoimy swoją ciekawość.

 • Ricky79 pojawił się są sceny w necie z nim i wywiad z planu

 • Ricky79 W zwiastunie jest. W 57-ej sekundzie. https://www.youtube.com/watch?v=8envQbagIEI

 • PanKracjusz Na rowerze elektrycznym

 • PanKracjusz To była jedna z najlepszych jego ról. Ciekawe jak wypadnie po latach i jak wyprostują jego wątek.

 • PanKracjusz a jego bohater nie zginął na końcu 2 części?

 • waldek1987 Nie zginął, był ciężko ranny, ale na ekranie nie strzelił w kalendarz.