"Ralph Demolka w Internecie" na Blu-ray i DVD od 22 maja

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Ralph+Demolka+w+Internecie%22+na+Blu-ray+i+DVD+od+22+maja-133104
Ralph Demolka, tytułowy bohater kultowej animacji Walt Disney Animation Studios, powraca w nowej przygodzie, rozgrywającej się w wirtualnym świecie! Tym razem będzie musiał stanąć na głowie, a nawet zdemolować cały Internet, by ocalić przyjaźń, zdobytą z takim trudem w pierwszym filmie z 2012 roku. Zanim jednak dojdzie do demolki, główni bohaterowie i widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak Internet wygląda od środka, a raczej jak wyobrażają go sobie twórcy tej pełnej rozmachu produkcji. "Ralph Demolka w Internecie" zadebiutuje na Blu-ray i DVD 22 maja!


Ralph (w polskiej wersji językowej dubbingowany przez fantastycznego w tej roli Olafa Lubaszenkę) za dnia pracuje w swojej retro grze Felix Zaradzisz, a nocą opuszcza ją, by spędzać czas w salonie gier z Wandelopą von Cuks (w polskiej wersji językowej rewelacyjna Jolanta Fraszyńska), genialną mistrzynią kierownicy, z którą zaprzyjaźnił się w filmie "Ralph Demolka". Dla dobrodusznego wielkoluda takie życie jest po prostu idealne, ale pełna temperamentu, kochająca zmiany Wandelopa chciałaby czegoś więcej. Ralph próbuje urozmaicić jeden z wyścigów przyjaciółki i... doprowadza do demolki automatu, na którym zainstalowana jest jej gra Mistrz cukiernicy. Konkretnie – uszkodzona zostaje kierownica. Zdobycie nowej jest możliwe, ale bardzo kosztowne. Jedyny dostępny egzemplarz został właśnie wystawiony na aukcję na eBayu. Ralph i Wandelopa korzystają z szansy, jaką jest pojawienie się w salonie gier łącza internetowego i... ruszają infostradą do wielkiego świata!
 
Internet od środka – materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray

Wydanie Blu-ray zawiera pakiet arcyciekawych dodatków specjalnych. Wśród nich znalazł się m.in. materiał Demolka w Internecie prezentujący m.in. jak twórcy filmu zaprojektowali i wykreowali animowany świat Internetu, gdzie szukali inspiracji, skąd czerpali pomysły na stworzenie takich postaci jak Besserwisser czy Double Dan oraz jak projektowali scenę wyścigu w postapokaliptycznych dekoracjach.

Kolejnym rarytasem jest pięć niewykorzystanych scen: W Internecie, Przeciwieństwa, Wojna domowa, Samotność i Rekrutacja babci.

Wielbiciele zwierzaków na pewno z przyjemnością obejrzą kompilację stworzoną na wzór internetowych filmików o kotkach, a fani muzyki mogą zapoznać się z materiałem na temat przygotowania muzyki do filmu Ralph Demolka w Internecie oraz dwoma teledyskami: "Zero" (Imagine Dragons) i "In This Place" (Julia Michaels).

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:
- DEMOLKA W INTERNECIE
- W POSZUKIWANIU EASTER EGGS
- MUZYKA Z FILMU RALPH DEMOLKA W INTERNECIE
- BUZZZTUBOWE KOTY
- SCENY NIEWYKORZYSTANE
- TELEDYSKI


***
Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilach:
facebook.com/MojeFilmyDVD
facebook.com/DzieciToLubia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones