PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838238}
6,3 2 150
ocen
6,3 10 1 2150
5,1 8
ocen krytyków
Respekt królowa soul
powrót do forum filmu Respekt - królowa soul

coś nieprawdopodobnegp

ocenił(a) film na 3

fakt , ze flm jest o piosenkarce , co nie zmienia faktu, ze mogli wziąć inną aktorę.
jest wiele dobrych głosów kobiet o "białej" karnacji .

no cóż może kiedyś się doczekamy "zamiany ról głównych" poboczne postacie czasami nie były do końca tego samego pochodzenia , jak w rzeczywistości , ;)

użytkownik usunięty
revot

Sama Aretha Franklin chciała, aby to właśnie Jennifer Hudson wcieliła się w jej postać w tym filmie, więc o czymś to świadczy. Wystarczy się troszkę zainteresować i doinformować. Poza tym dlaczego niby w filmie o czarnoskórej artystce miałaby zagrać kobieta o białej karnacji? Lubisz jak film biograficzny wciska ci kit już w samym wyobrażeniu postaci, której dotyczy? Co ty w ogóle wygadujesz? Brak słów...

użytkownik usunięty

Za szybko wysłałem komentarz i nie mogę edytować. Mój błąd, bo nie zrozumiałem za pierwszym razem, że chodziło ci o inną aktorkę o ciemnej karnacji. Miałem chyba zaćmienie umysłu.

ocenił(a) film na 2

jemu chodzi o to że sa filmy na faktach w których zamiast białych wciskają na siłe czarnych bo uważają że nie liczy się kolor skóry tylko odwzorowują charakter postaci więc dlaczego to nie działa w drugą strone i np martina lutra kinga zagrał by biały aktor itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones