PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 315
ocen
7,1 10 1 60315
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Bardzo dobry horror

ocenił(a) film na 9

Niektóre sceny w tym filmie mogą przyprawic o zawał serca niby taka prosta zasada muzyczka i
nagle straszna geba ale zmontowane w taki sposób ze można wykorkować choc sa tez sceny
ktore budza w nas dłuzsza chwile strachu ogolnie fajnie sie ogląda i trzyma w napieciu a
końcówka ryje beret po całości.Ogólnie polecam

użytkownik usunięty
Pemus

Właśnie obejrzałem. Całkiem dobry. Nie jest tak straszny jak Klątwa, ale trzyma w napięciu i ma w sobie tą przewidywalną straszność. Widz spodziewa się, że coś się stanie i staje się, ale w zupełnie inny sposób niż przewidywany. A końcówka rzeczywiście powala.

ocenił(a) film na 7

moim zdaniem jest o niebo lepszy niz klatwa. ;]]

ocenił(a) film na 9
krolowa_sniegu_2

Też uważam ze jest lepszy od Klątwy.Faktem jest to ze momenty ktore nas strasza sa dość przewidywalne ale wystraszyc potrafia.

ocenił(a) film na 7
Pemus

ja kiedy pierwszy raz ogladalam, to na scenie gdy ta paskuda pojawia sie na masce samochodu o malo nie dostalam zawalu :D

ocenił(a) film na 9
krolowa_sniegu_2

Ja strasznie strachliwy nie jestem ale tez sie troche poderwałem z fotela ale było tak kilka takich scen ta ze zdjęciem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones