Film

Crazy in Love

1992 1 godz. 40 min.
6,1 71
ocen
6,1 10 71
123
chce zobaczyć
{"id":"4722","linkUrl":"/film/Szalona+w+mi%C5%82o%C5%9Bci-1992-4722","alt":"Szalona w miłości","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/47/22/4722/6953797.2.jpg"}
Georgie Symonds mieszka z mężem Nickiem, siostra Clare, jej mężem, dwójką dzieci, matką Honorą i babką Pem w pobliżu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Georgie Symonds mieszka z mężem Nickiem, siostra Clare, jej mężem, dwójką dzieci, matką Honorą i babką Pem w pobliżu Seattle na wyspie, która od lat należy do rodziny. Nick prowadzi kancelarię adwokacką w mieście i każdego dnia przypływa z Seattle na wyspę. Georgie uwielbia swojego męża i jest o niego zazdrosna. Nick wyjeżdża służbowo doGeorgie Symonds mieszka z mężem Nickiem, siostra Clare, jej mężem, dwójką dzieci, matką Honorą i babką Pem w pobliżu Seattle na wyspie, która od lat należy do rodziny. Nick prowadzi kancelarię adwokacką w mieście i każdego dnia przypływa z Seattle na wyspę. Georgie uwielbia swojego męża i jest o niego zazdrosna. Nick wyjeżdża służbowo do Lonynu, po raz pierwszy od 8 lat, a Georgie nie może mu towarzyszyć. W tym czasie na wyspie pojawia się Mark Constable, fotograf z "New York Times", aby wykonać zdjęcia do artykułu na temat pracy naukowej Georgie. Podczas sesji zdjęciowej dochodzi między nimi do drobnych czułości, które nie mają znaczenia dla pani Symonds.

na podstawie
Luanne Rice "Crazy in Love" (powieść)
studio
Turner Pictures (I)
data produkcji
1992
tytuł oryg.
Crazy in Love
inne tytuły
Szalona miłość Polska
Szalona w miłości Polska
Więcej...
Film kręcono w Bremerton (Waszyngton Dystrykt Kolumbii, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • SUPER

  użytkownik usunięty

  Dla mnie ten film był takim balsamem na duszę. Podoba mi się ta atmosfera - niebanalna, ale pozytywnie sielska. O sile rodzinnej miłości. Bardzo mi się podoba.

  • Crazy

   GUCIAS ocenił(a) film na 9

   Cudownie spokojny film obyczajowy z efektownymi rolami gównych bohaterek. Półtorej godziny relaksu dla tych , kórzy powyżej uszu mają odgłosów strzałów i łamania kości.

   • holly......

    Selma ocenił(a) film na 8

    ..Holly romansuje sobie na boku;)) ..filmik może być.....