PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35867}

Szczęśliwego Nowego Roku

Ironiya sudby, ili S legkim parom!
7,4 1 824
oceny
7,4 10 1 1824
Szczęśliwego Nowego Roku
powrót do forum filmu Szczęśliwego Nowego Roku

Brylska

ocenił(a) film na 8

Bardzo ładnie mówi w tym filmie po rosyjsku – rosyjski nie jest moim językiem ojczystym, ale wydaje mi się, że mówi bez polskiego akcentu. Ktoś się orientuje, czy to jej głos, czy też ktoś podkładał?

dawidtytus

To nie Brylska. Głos podkładała rosyjska aktorka. Brylska odebrała za ten film państwową nagrodę ZSRR Złote Kwiaty w 1977r. za co spotkało się z krytyką widzów motywowaną, tym że zarówno w dialogach jak i piosenkach nie używała swojego głosu (śpiewała za nią Pugaczowa). Brylska podobno mówi z polskim akcentem.

ocenił(a) film na 8
dominikasodel

Dokładnie, ale jest to wręcz niezauważalne. Z resztą i tak jest ikoną rosyjskiego kina. :)

ocenił(a) film na 8
Levon_V

Nie zgodzę się z tą "niezauważalnością". Brylska mówi z mocnym polskim akcentem, robi też błędy w prostych zdaniach. Nie jest to trudne do zweryfikowania, na YT mozna obejrzeć wiele rosyjskich programów (rozrywkowych, śniadaniowych), do których dość często się ją tam zaprasza. Nie jest to z mojej strony zarzut, kwestie akcentu to wrodzona, indywidualna kwestia. Jedni przyswajają go w obcym języku szybko i łatwo, inni nie są w stanie, mieszkając w danym kraju 30 lat.

ocenił(a) film na 7
LindaB

Chodzi raczej o to, że podkładanie dubbingu jest niezauważalne, a nie jej polski akcent ;)

Levon_V

No Rosjanie strasznie ją chwalą. Nawet Była kiedyś główną bohaterką Rosyjskiego Talk-Show "Dziś wieczorem" na Pierwszym kanale Rosyjskiej Telewizji, że niby Strasznie źle jej się wiedzie...
Ale Rosjanie ją chwalą do dziś, tak czy tak ... :-)

ocenił(a) film na 7
dominikasodel

Widziałam ją niedawno w "Adin w adin" i faktycznie akcent ma bardzo polski.

dawidtytus

Głos podkładała Valentina Talyzina, która zagrała przyjaciółkę Nadii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones