Ironiya sudby, ili S legkim parom!

3 godz. 12 min.
7,5 1 597
ocen
7,5 10 1597
1 290
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":35867,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ironiya+sudby%2C+ili+S+legkim+parom-1975-35867/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Szczęśliwego Nowego Roku
  • użytkownik usunięty

Szukam tego filmu z Brylską. Interesuje mnie zapis w dowolnej w zasadzieformie, nieźle jak z polskimi napisami czy lektorem. Czy ktokolwiek wie gdzie szukać??????????

• Marcin ocenił(a) ten film na: 10

Poszukaj na stadionie X-lecia w Warszawie.Tam na samej górze są blaszane budy z rosyjskimi filmami, muzyką i prasą.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

Tak akkurat mam DVDRip 2CD, szukam innych filmów radzieskich.

tez szukam tego filmu, ale w wersji jezykowej polskiej
    czy jest u pana? molbym kupic
    moj adres
    skizyukov@yandex.ru

przepraszam, nie mam literow polskich

• dw_solaris ocenił(a) ten film na: 10

Mam na wymianę dużo filmów radzieckich na DVD,
    wojenne, komedie Riazanowa, także klasykę

dw_solaris film ten jest w wersji dwuplytowej DVDrip do sciagniecia w sieci eDonkey,wystarczy poszukac :) a napisy na "napisy.org"

• Hej "tomeckin"...to juz ponad rok jak byles na tej stronie,ale mam nadzieje,ze jescze czasami tu zagladasz :)W Tobie cala nadzieja...nigdzie nie moge znalezc radzieckiego "szczesliwego nowego roku" i nie udalo mi sie rowniez sciagnac go z eDonkey...Pewnie cos zle robie,moglbys dokladniej napisac krok po kroku jak to zrobic???Pleace end dzieki..."krysztalowa"
    P.S.A moze ktos jeszcze wie jak zdobyc lub sciagnac ten filmik.Na stadion do W-wy sie nie wybieram,jestem z polnocy:)...nova4556@wp.pl

• użytkownik usunięty

nova4556 Problem zapewne już dawno rozwiązany ale napiszę tak czy siak ;)
    jeśli zna ktoś jakąś wtyczkę, która pozwala ściągać filmy z google - zapraszam:
    http://video.google.com/videoplay?docid=995511788030758213&a...
    a poza tym.. jest tego dużo w necie, np. ściągnij sobie, na ten jeden raz, emule.. wpisz po polsku, angielsku, rosyjsku (ale łacińskim alfabetem bo nie pamiętam czy emule toleruje cyrylicę) ironię szczęścia, pokombinuj z nazwą i cacy.

pzdr!

• Mam go po Polsku
    2 CZęśći