PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104189}

Szkoła rocka

The School of Rock
6,7 49 505
ocen
6,7 10 1 49505
6,8 17
ocen krytyków
Szkoła rocka
powrót do forum filmu Szkoła rocka

Zadaj dzisiejszemu młodemu człowiekowi pytanie: "Czy słyszałeś, kiedyś jakiś utwór Led Zeppelin". A on popatrzy na ciebie jak na wieśniaka i spyta: "A co to k..wa jest Led Zeppelin ?!"
No niestety to wszystko przez wszech ogarniającą komercję i kicz, jednym słowem "plastik". Wszystkie dzieciaki od siebie małpują. Idziesz ulicą i widzisz jednakowo ubrane panienki jak w stylu Blog 27 albo chłopaków z ogolonymi głowami i z kapturami na głowie. A najlepsze są napakowane mięśniaki (wieśniaki) z tłustymi od żelu włosami chodzącymi na disco night i przy okazji szukających zaczepki. Staram się być tolerancyjny ale jest mi ciężko. Bo jeżeli znajdzie się jakiś dzieciak w zwykłej koszulce, w tramkach, dziurawych dżinsach i z długmi włosami to tacy ludzie nie dadzą mu żyć bo nie jest "trendi". Reszta żeby się dopasować do społeczeństwa i żeby mieć "psiapsiółiki" i ziomów to musi się ubierać, słuchać i lubić to samo co inni. A taki indywidualista, którego okrzykną "odmieńcem" albo "dziwakiem" nie ma życia ponieważ będą chcieli go zmienić na siłę albo co najgorsze zmiszczyć. To już nie chodzi oto, że jakiś dzieciak nie zna Led Zeppelin, Black Sabbath czy Metallici tylko o to, że nie może na nich patrzeć i ich słuchać ponieważ według jego kumpli to totalna "wiocha" i starają się to wyśmiać i wytępić. Mozecie się nie zgadzać z moją opinią ale naprawdę znam kilku takich ludzi, któży lubią jakiś rodzaj muzyki tylko wstydzą się do tego przyznać bo niechcą być skrzywdzenie ze względu na to że są wyróżniający się i kochają swoją muzykę.

Calvera81

a zasadzil ci ktos kiedys kopa w dupe gowniane jest to led zeppin stare badziewie z gownianym wokalem

Metalowiec28

Idź ty żałosny klaunie rozśmieszać baby na straganie. Do tego się tylko nadajesz trefnisiu.

Calvera81

jprd gowniarzu za kogo sie uwazasz jak sie nie znasz to sie nie wychylaj tu

Gdzie wy wszyscy się podziewali. Ma co najmniej 50 bliskich znajomych i każdy tylko rap ja jedyny kocham rocka od Chucka Berry po Beatelsow, Hendrix, Led Zeppelin, Stonesów, AC/DC, Black Sabbath, ZZ-top do RHCP. I w swoim życiu nikogo nie znalazłem na żywo co by pokochal ten gatunek jak wy wszyscy. Dzięki wam zobaczyłem że ludzie co słuchają rocka i metalu to bracia i niestety wymarły gatunek. Nie ukrywam, jestem dziwakiem klasowym z tego powodu, innego patrzenia na świat i mądrości której wszyscy mi wytykają bo nie ukrywam często się wymadrzam. I wiem że niektórzy mają ciężko. Ale chyba wiecie że warto pocierpiec w ramach czegoś tak pięknego czym jest muzyka. Z tego co popytalem ludzi to większość słucha w rapie tylko słów(mogę się mylic), ale czy słowa są w 100% muzyka? Chyba nie. Dlatego uważam że my słuchamy rocka dla muzyki jak i słów. Sorry że po przeskakiwalem tak z tematu na temat ale już tak mam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones