PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730061}

Tajemnica Instytutu Atticus

The Atticus Institute
5,8 13 083
oceny
5,8 10 1 13083
Tajemnica Instytutu Atticus
powrót do forum filmu Tajemnica Instytutu Atticus

Dobry

ocenił(a) film na 7

Moża rzec zaskakująco dobry paradokumentalny horror. Całkiem nieźle zagrany, zarówno przez osoby udające wywiad jak i zwłaszcza panią grajaca opętaną. Film trzymający w napięciu i mający bardzo podstawową zaletę, której brakuje większości horrorów a mianowicie nie pokazuje do końca wszystkiego wprost. Jeśli ktoś uważa, że dobre horrory to wyłącznie filmy pokazujące brutalne odcinanie głów tryskających krwią zombiaków albo rznięcie piłą łańcuchową kończyn czy też wbijanie w oko noża, igły lub kawałka szkła lub wypruwanie flaków to niespecjalnie polecam. Jeśli ktoś natomiast lubi horrory niedopowiedziane gdzie klimat robi 90% atmosfery strachu to powinien to obejrzeć i ocenić samemu.

ocenił(a) film na 9
zombi248

Zgadzam się, bardzo dobry i ważne jest to iż wzbudza on pewną niepewność poprzez ucieleśnienie zła, bezradności ludzkiej, momentów gdzie w naszej głowie pojawia się mnóstwo pytań i jakiegoś lęku, co my byśmy zrobili gdyby to była nasza siostra, czy to my byśmy siedzieli przy łóżku śpiącej Judith w laboratorium podczas pierwszej nocy. Jakie by to zostawiło ślady, czy da się o tym zapomnieć. To był straszny film, bałam się mogę przyznać iż chwyciło mnie za serce nie wybuchająca krew, czy wyginanie ciała.
A bezradność, i fakt iż naprawdę coś takiego mogło mieć miejsce. To wystarczającą sprawiło,że całość mnie maksymalnie zainteresowała... nie rozumiem czemu jej nie zabili, jasne chcieli użyć ją jako broń,ale gdyby coś inaczej się ułożyło doktor west by żył. To pozostawia za sobą chwilę zgrozy.

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

"... nie rozumiem czemu jej nie zabili" - nawet gdyby to zrobili, to zabiliby tylko niewinną Judith, a nie zło, które w niej zamieszkało, a które zapewne znalazłoby innego "żywiciela".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones