PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119808}

Tristan i Izolda

Tristan + Isolde
7,0 48 221
ocen
7,0 10 1 48221
Tristan i Izolda
powrót do forum filmu Tristan i Izolda

Brałabym Marka :P I przystojniejszy i bardziej "z jajami".
P.S. Dlaczego zawsze albo czarny charakter albo ten, którego nie chce główna bohaterka jest fajniejszy? ;)

ocenił(a) film na 10

Eeeeee Nancy...płaczący może tak ale nie Ciapciowaty !!!!! Akurat Tristan nie miał się z czego cieszyć, więc dlatego był taki przygnębiony. Ale serce do walki miał jak lew, także mięczak z niego żaden.
I proszę więcej na Tristana, źle nie pisać :)

użytkownik usunięty
saabwagon

Haha :D
Postać Tristana jest w specyficzny sposób skonstruowana, tu masz rację (smutek, melancholia, itp.), natomiast oczywiście - de gustibus non est disputandum ;) Może to kwestia aktora, nie wiem. W każdym razie mi się Tristan podobał najmniej, choć woli do walki mu nie odmawiam.
P.S. Ale przyznasz, że postaci drugoplanowe, albo czarne charaktery są w filmach i książkach często o wiele ciekawsze ;)

ocenił(a) film na 5

Dlatego, że są bardziej ludzkie, bliższe normalnym ludziom, niż ci nieskazitelni bohaterowie. Gram trochę w amatorskim teatrze i wierzcie albo nie, ale postacie negatywne cieszą się wśród aktorów większym braniem, niż pozytywne :) Nawet łatwiej je zagrać... Przypadek? Nie sądzę ;)
A Tristan, jak to Tristan, samo jego imię oznacza łzy, więc według mnie świetnie zagrana postać, taki uczuciowy twardziel :) Choć sam film pozostawia wiele do życzenia, łącznie z Izoldą.

ocenił(a) film na 7

to jest w ogóle pomyłka obsadowa :) nie uwierzę, że bez magicznego wywaru można zamienić Marka na Tristana.( przy tak dobranych aktorach ! ) Gdyby ten wywar zostawili w filmie to miałoby sens- wbrew woli i zdrowemu rozsądkowi dziewczyna wybiera smęcącego wymoczka zostawiając przystojniejszego, bardziej męskiego i kochającego faceta :)

ocenił(a) film na 7

Tu nie chodzi o to który facet jest bardziej lub mniej "ciapowaty", tylko o to, że serce nie sługa. Coś o tym wiem.

ocenił(a) film na 7

Jedyne czego nie można odmówić Markowi to to, że zachował się jak prawdziwy mężczyzna gdy się dowiedział że żona sypia z jego sługą. I słusznie, bo co to by dało gdyby teraz się na nim mścił skoro Izolda i tak nic do niego nie czuła od samego początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones