Odtwórz Zwiastun nr 2 1:00

Zobacz Umysł przestępcy zwiastun

Film

Criminal

2016 1 godz. 53 min.
6,4 25 630
ocen
6,4 10 25630
10 887
chce zobaczyć
{"id":"719245","linkUrl":"/film/Umys%C5%82+przest%C4%99pcy-2016-719245","alt":"Umysł przestępcy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/92/45/719245/7750351.2.jpg"}
Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Umysł przestępcy
Umysł przestępcy (2016) Zwiastun nr 2 1:00
Umysł przestępcy
Umysł przestępcy (2016) Zwiastun nr 1 2:19
Umysł przestępcy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2016 | Film Agent CIA Bill Pope ([person=56971]Ryan Reynolds[/person]) wpada w zasadzkę podczas realizacji niezwykle ważnej misji. W rezultacie znajduje się stanie śmierci klinicznej, bez szansy na przeżycie. Jego przełożony - dyrektor CIA Quaker Wells ([person=76]Gary Oldman[/person]) - robi wszystko, by uzyskać dostęp do kluczowych informacji, które posiada jedynie Pope. Na drodze eksperymentalnej operacji przeprowadzonej przez doktora Franksa ([person=257]Tommy Lee Jones[/person]) wspomnienia agenta zostają wszczepione zwyrodniałemu skazańcowi, Jericho Stewartowi ([person=154]Kevin Costner[/person]). Kontrowersyjny zabieg wpływa na osobowość kryminalisty, który zaczyna czuć i przejawiać zdolność do empatii.

Agent CIA Bill Pope (Ryan Reynolds) wpada w zasadzkę podczas realizacji niezwykle ważnej misji. W rezultacie znajduje się stanie śmierci klinicznej, bez szansy na przeżycie. Jego przełożony - dyrektor CIA Quaker Wells (Gary Oldman) - robi wszystko, by uzyskać dostęp do kluczowych informacji, które posiada jedynie Pope. Na drodzeAgent CIA Bill Pope (Ryan Reynolds) wpada w zasadzkę podczas realizacji niezwykle ważnej misji. W rezultacie znajduje się stanie śmierci klinicznej, bez szansy na przeżycie. Jego przełożony - dyrektor CIA Quaker Wells (Gary Oldman) - robi wszystko, by uzyskać dostęp do kluczowych informacji, które posiada jedynie Pope. Na drodze eksperymentalnej operacji przeprowadzonej przez doktora Franksa (Tommy Lee Jones) wspomnienia agenta zostają wszczepione zwyrodniałemu skazańcowi, Jericho Stewartowi (Kevin Costner). Kontrowersyjny zabieg wpływa na osobowość kryminalisty, który zaczyna czuć i przejawiać zdolność do empatii.

boxoffice
$38 803 993 na świecie
$14 708 696 w USA
$24 095 297 poza USA
budżet
$31 500 000
studio
BenderSpink / Campbell Grobman Films / Lionsgate / Więcej...
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Criminal
inne tytuły
Umysł przestępcy Polska
Więcej...
Nicolas Cage odrzucił propozycję zagrania głównej roli.
Zdjęcia do filmu kręcono w Londynie, na lotnisku Blackbushe Airport w Yateley, w bazie RAF-u w Saint Athan i na plaży w Camber (Anglia, Wielka Brytania).
Kręcenie zdjęć do filmu rozpoczęto 4 września 2014 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ale obsada

  pisul

  Za kase na taką obsade można by leczyć z raka cały Pakistan

 • Bardzo Dobry

  ChrisKrasz ocenił(a) film na 8

  Świetny thriller. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu tego rodzaju. Plejada świetnych aktorów gra na najwyższym poziomie. Film trzyma w napięciu od początku do ostatnich sekund. Costner wreszcie zagrał świetną rolę. Godny polecenia świetny film.

 • Costner w formie. Szału nie ma, ale można.

  Whiskerss ocenił(a) film na 6

  Oldmana stać na dużo, dużo więcej, a Jones sprawiał wrażenie dobrotliwego i zatroskanego przez cały film, może ze względu na sposób starzenia się i jego charakterystyczne opadające powieki. Fabuła okrutna dla myślącego człowieka. Film na wieczór, nic więcej :)

 • Scenarzyści pokpili sprawę

  tanglor ocenił(a) film na 3

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • System do dowolnego zarządzania całym arsenałem USA,

  eltoro10000

  łącznie z kodami startowymi rakiet nuklearnych i tym podobnych "drobiazgów" na pendrajwie ;-) Szkoda, że nie na dyskietce, jak walki Gołoty...;-) Pomysł tego typu jak kiedy Lucy Bessona po odzyskaniu stuprocentowej sprawności mózgu zaczyna się turlać po suficie, bo ... więcej