Wallace & Gromit: Wściekłe gacie

The Wrong Trousers

1993 30 min.
7,4 10 065
ocen
7,4 10 10065
2 027
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":31345,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Wrong+Trousers-1993-31345/tv","text":"W TV"}]}

Gromit dostaje na urodziny maszynę do wyprowadzania go na spacery skonstruowaną przez jego pana - wynalazcę Wallace'a. W tym czasie w ich domu wynajmować pokój zaczyna pingwin i powoli zdobywa zaufanie Wallace'a. Gromit wyprowadza się, a maszyna - tytułowe "The wrong trousers" - przestaje spełniać funkcję, do której została stworzona...

_t4
opis użytkownika

Wallace z powodu braku pieniędzy daje na urodziny swemu najlepszemu przyjacielowi - psu Gromit tzw. "mechaniczne spodnie". Wallace chcąc zapłacić za zaległe rachunki wystawia ogłoszenie o pokoju do wynajęcia. Pokój ten niedługo staje się siedzibą pingwina - pod pozorem wzorowego lokatora lecz w rzeczywistości niebezpiecznego bandyty, który przebiera się za kurczaka. Chce wykorzystać Wallace'a i jego wynalazek by wykraść cenny diament z muzeum.

Loolly
opis użytkownika

Nadchodzi dzień urodzin Gromita, Wallace, który początkowo udaje, że o niczym nie wie, ma przygotowane w zanadrzu niespodzianki. Na początek wręcza przyjacielowi nową kolczatkę i smycz, z czego ten nie jest zbytnio zadowolony. Zaraz po tym pokazuje mu nowe Cyber Spodnie, które teraz same będą wyprowadzały Gromita na spacer. Ten oczywiście nie jest zadowolony z pogwałcenia własnej niezależności. Aby ratować domowy budżet Wallace wynajmuje pokój Gromiła, Pingwinowi. Pies przenosi się do budy. Nowy lokator robi wszystko, żeby tylko zastąpić Gromita w domu. Kiedy Gromit się wyprowadza, Pingwin przerabia Cyber Spodnie, na Wściekłe Gacie, które dają w kość Wallaceowi. Dzielny pies odkrywa, że pingwin jest poszukiwany przez policję, będzie teraz musiał uratować swego przyjaciela i zapobiec planowanemu przez intruza napadowi na wystawę diamentów.

Zarlacz
opis użytkownika

Wallace kupuje Gromitowi na urodziny cyberspodnie, przez co brakuje mu pieniędzy na opłacenie rachunków. Aby sprostać zobowiązaniom finansowym postanawia dorobić wynajmując pewnemu pingwinowi pokój w swoim domu. Wkrótce się okazuje, iż pod maską życzliwości nowego sublokatora skrywany jest mroczny sekret.

opis dystrybutora dvd