PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124098}
7,6 218 648
ocen
7,6 10 1 218648
7,9 41
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

5/10

ocenił(a) film na 5

Do pewnego momentu całkiem ciekawe widowisko... a później tyle się tych nieszczęść na tego Wieśka zwaliło, że film zaczął być zwyczajne nudny. Bo ani to śmieszne, ani wartościowe. Niby jakiś morał był, że miłość ponad pieniądze, ale wypłynął on z takiego absurdu, że zatracił jakąkolwiek moc. I jeszcze na "osłodę" ta weselna muzyka, której na trzeźwo znieść nie sposób... 5/10

navi69ator

Nudny to niewłaściwe słowo. "Nieprzyjemny" to by bardziej pasowało. Ciężko się zapalać razem z akcją filmu, jeśli nie jest się pijanym amatorem prymitywnych jazd, które ten film w większości serwuje.
Dobre teksty i prze, po prostu prze aktorstwo. Polacy powinni kręcić więcej takich swojskich kawałków jak "Ranczo", "U Pana Boga..", "Ojciec Mateusz". Bardzo dobrze im to wychodzi a aktorzy czują się jak ryby w wodzie.
:)

ocenił(a) film na 8
navi69ator

Ja uważam, że film miał raczej pokazać i w pewien sposób uwydatnić cechy polaków. Smarzowski jest świetnym obserwatorem ludzkich zachowań. Jasne, że taka sytuacja nigdy nie wystąpi w jednym miejscu i jednym czasie (był to zabieg celowy) ale każdy z tych bohaterów ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. A wiejskie wesela? Niestety ale niekiedy wyglądają bardzo podobnie, muzyka też jest wciąż taka sama.

ocenił(a) film na 10
paskuda_3

tu nie chodzi o muzykę, która była akutarat genialnia ( dla noobów - wiecej niż bardzo dobra)

navi69ator

Cieszę się, że wśród tych ochów i achów znalazłem bratnią duszę co do oceny tego dzieła. 3/10

ocenił(a) film na 10
zavadyaka

krótko, żal mi cIĘ, i twoich pOTOMKÓW. Oby nikt z was nie miał żadnego wpływu na rozwój Polski

ocenił(a) film na 10
esoxlucius

lol, weź go jeszcze jedź zabij za to, że mu się film nie podobał

ocenił(a) film na 10
yossarian84

dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones