PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823280}

Wielcy malutcy

Giant Little Ones
6,6 2 382
oceny
6,6 10 1 2382
Wielcy malutcy
powrót do forum filmu Wielcy malutcy

Można? Można. Przy świetnych dialogach, sympatycznych aktorach. Zwracam uwagę zwłaszcza na chłopaka. Jeszcze o nim usłyszymy.

ocenił(a) film na 6
oscar_4

Ale co można? Aktorzy całkiem przyjemni to fakt tylko to trochę według mnie za mało. Film od samego początku do końca spychał na dalszy plan zgłębienie najciekawszego dla fabuły wątku jakim była postać Ballasa i jego wewnętrzna walka ze sobą. Postać od której wszystko się zaczęło jest przez całą długość filmu traktowana jak coś do czego wypada co jakiś czas wrócić tylko niestety jest to bardzo puste. Na plus kreacja ojca i cały wątek tego budowania nici porozumienia, ale w ogólnym rozrachunku to gdzieś ginie. Co do zakończenia to nie wiedziałem jaki był właściwie zamysł tego filmu. Ostatnie minuty to było takie zaplatanie niechlujnego supła i spuszczenie kurtyny jak dla mnie

ocenił(a) film na 6
Glitch21

Dokładnie! Najciekawszy wątek braku akceptacji samego siebie, postawy rodziców oraz otoczenia do homoseksualizmu został poruszony i... porzucony.

ocenił(a) film na 8
Lothan

Jak na mnie to ten film śmiało mógłby zasługiwać na kilka zakończeń. Ciekawie zbudowany i w jego trakcie mocno zastanawiałem się jak się dalej potoczy (czy będzie bardziej dramatyczny, którą relację reżyser pogłębi).

oscar_4

Świetny film, który jak dla mnie mógłby trwać dużo dłużej z naciskiem na relację Frankiego i Natashy :)

ocenił(a) film na 10
oscar_4

Wiele w tym racji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones